Poproszę o katalog produktów należących do medycyny komórkowej! List od Krystyny.

Mój mąż dwa lata temu przeszedł ciężki wylew pomimo tego że nigdy nie palił, nie pił , nie ma nadwagi i jest wegetarianinem. Jestem zainteresowana suplementacją diety. Bardzo proszę o przesłanie katalogu: Krystyna K.

Każdy z Internautów, który poda adres pocztowy  dostanie ode mnie deklarację  członkowską. Po jej odesłaniu do Warszawy, każdy chętny do zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej otrzyma bezpłatnie materiały informacyjne.  Poniżej informacje na temat medycyny komórkowej:

Czy wiesz, że problem zdrowia organizmu rozstrzyga się w milionach komórek Twojego ciała, podstawowych jednostkach życia?

Czy wiesz, że różnorodne biochemiczne procesy metaboliczne zachodzące w każdej komórce wymagają odpowiedniej ilości witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, aminokwasów?

Na każdym etapie życia człowieka – komórki zużywają ogromne ilości bioenergii koniecznej dla ich prawidłowego funkcjonowania, organizm ludzki nie jest w stanie wyprodukować samodzielnie lub produkuje w niewystarczającej ilości większości niezbędnych składników odżywczych. Głównym ich źródłem jest codzienna dieta lub suplement dietetyczny. Chroniczny niedobór składników odżywczych jest częstym powodem nieprawidłowego metabolizmu komórek i głównym powodem zakłóceń ich funkcji. Ponieważ dzisiejsze pożywienie jest niewystarczające i ubogie w składniki odżywcze konieczne jest uzupełnianie diety witaminami, minerałami, aminokwasami i pierwiastkami śladowymi.

W opracowanych przez dr Ratha Programach Zdrowia Komórkowego – składniki odżywcze zestawiono w taki sposób, aby naturalnie, na zasadzie synergii regulowały i wspomagały podstawowe procesy przemiany materii organizmu. Ponadto składniki programów zostały zestawione na podstawie własnych długoletnich badań i najnowszych wyników naukowych.

Indywidualne zapotrzebowanie organizmu na witaminy i inne ważne składniki komórkowe może dramatycznie wzrosnąć w określonych sytuacjach i etapach rozwojowych naszego ciała. Weźmy pod uwagę np. okres wzrostu i rozwoju dzieci, sytuacje stresowe, uprawianie sportu wyczynowego, czy palenie tytoniu – tylko odpowiedni dzienny dodatek komórkowych składników odżywczych może zapewnić w tym czasie ochronę przed nieprawidłowym funkcjonowaniem komórek, narządów i w konsekwencji – całego organizmu.

Programy Zdrowia Komórkowego dr Ratha potwierdzają, że optymalny dzienny dodatek witamin i innych składników pokarmowych jest warunkiem zdrowej funkcji komórek naszego ciała i podstawą naturalnej profilaktyki zdrowotnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>