Medycyna komórkowa Dr Ratha- Nowość: LyCin™ z naturalną słodyczą stewii!

Drodzy Użytkownicy Programów zdrowia komórkowego Dr Ratha, szanowni Państwo,
od teraz będziecie otrzymywać nasz Program wzbogacający LyCin™ dla ochrony kolagenu i tkanki łącznej w zoptymalizowanej formie ze stewią, która zastępuje dotychczas stosowany słodzik – fruktozę. Cena naszego zoptymalizowanego Programu wzbogacającego pozostaje bez zmian i wynosi 31,90 Euro.

Stewia to naturalny słodzik, który uzyskiwany jest z rośliny stevia rebaudiana występującej w Ameryce Południowej. Ekstrakt z liści stewii jest 300 razy słodszy niż cukier stołowy, lecz nie zawiera kalorii.

Nowy produkt LyCin™ będzie dostępny od 30 czerwca 2014 r. Aby uzyskać więcej informacji –  proszę o telefon 14, 655 84 49  , 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00. Jestem Konsultantem w Kolacji dla Zdrowia Dr Ratha i wysyłam bezpłatnie materiały informacyjne oraz udzielam bezpłatnych konsultacji po indywidualnej rozmowie telefonicznej w celu zorientowania się w aktualnym stanie zdrowia danego Internauty w celu odpowiedniego doboru produktów Dr Ratha! Informuję gdzie można samemu  zamawiać  bez pośredników produkty Dr Ratha. Cieszymy się mogąc naszą specjalną formułą przyczyniać się do poprawy jakości życia i samopoczucia.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>