Medycyna komórkowa Dr Ratha- LyCin wspomaganie tkanki łącznej.

LyCin-Drink? zapewnia dodatkowy dopływ tych komórkowych składników odżywczych, które wspomagają procesy przemiany materii i własny system obronny organizmu. Właściwości Formuły:
LyCin?-Drink jest dietetycznym środkiem odżywczym w formie proszku, zawierającym kombinację następujących składników: witaminy C i aminokwasu – lizyny. W określonych sytuacjach życiowych, przy wzrastającym zapotrzebowaniu organizmu te składniki odżywcze wspomagają ważne etapy przemian metabolicznych.

Czy wiesz, że witamina C i lizyna są niezbędnymi składnikami, których Twój organizm nie jest w stanie sam wytwarzać, a codzienna dieta jest niewystarczającym źródłem?

L-lizyna należy do aminokwasów egzogennych – jej poziom w organizmie musi być w sposób ciągły uzupełniany przez pożywienie lub dodatki dietetyczne. Jest to tym bardziej istotne, ponieważ lizyna jest składnikiem kolagenu i kluczową molekułą w zapewnieniu stabilności kolagenowej. Dzięki swoistym właściwościom wpływa hamująco na enzymy odpowiedzialne za rozpad tkanki łącznej.

Prawie wszystkie aminokwasy mogą występować w postaci dwóch izomerów optycznych – „L” i „D”. Jednak w białkach i peptydach spotykanych w organizmach żywych występują wyłącznie L-aminokwasy. Jest to ogromne, naturalne ułatwienie dla tysięcy procesów syntezy. Jak skuteczna jest ta zasada – niech świadczy chociażby biologiczna przyswajalność znanego kwasu mlekowego (np. w jogurtach) – jego lewoskrętna D-forma jest znacznie wolniej rozkładana i źle wykorzystywana przez organizm. Dlatego też należy z pewnym niedowierzaniem przyjąć zapewnienia producentów żywności o naturalności produktu, w którym zastosowano formę „D”.

Witamina C jest odpowiedzialna za produkcję kolagenu i innych molekuł tkanki łącznej w komórkach. LyCin? -Drink zawiera również kompleks bioflawonoidów cytrusowych, wspomagających regenerację i funkcję witaminy C w organizmie.

Ogromną zaletą LyCin?-Drink jest jej forma – w postaci proszku, którą nasz organizm szczególnie dobrze wchłania i wykorzystuje. W przypadku stosowania wysokich dawek produktu może wystąpić szczególnie nasilony ruch robaczkowy jelit. Jest to jednak tylko oznaką osiągnięcia górnej granicy nasycenia składnikami odżywczymi.

LyCin-Drink? jest dodatkowym programem składników odżywczych, naturalnie wspomagającym budowę i ochronę tkanki łącznej. Wraz z Formułą podstawową Vitacor Plus? i innymi Formułami Uzupełniającymi stanowi o zdrowej funkcji tkanki łącznej.
Sposób użycia:

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki LyCin-Drink? razem z posiłkami, starannie rozpuszczoną w wodzie, soku czy herbacie. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia. Produkt ma neutralny smak.
Dawkowanie:

dorośli:
3 x dziennie 1 miarka

Opakowanie zawiera 500 g proszku
1 miarka = ok. 5 g
1 miarka zawiera:
witamina C 1000 mg
L-lizyna 1000 mg
bioflawonoidy cytrusowe 200 mg

Internautów zainteresowanych poznaniem zasad medycyny komórkowej Dr Ratha, możliwością zapisu członkowskiego do Koalicji Dr Ratha, który umożliwia zakup z prowizją produktów Dr Ratha, proszę o listy pod moim adresem: Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>