Medycyna komórkowa Dr Ratha- LyCin- wspomaganie tkanki łącznej.

LyCin?

LyCin-Drink

wspomaganie tkanki łącznej

LyCin? zapewnia dodatkowy dopływ tych komórkowych składników odżywczych, które wspomagają procesy przemiany materii i własny system obronny organizmu.

Właściwości Formuły:

LyCin? jest dietetycznym środkiem odżywczym w formie proszku, zawierającym kombinację następujących składników: witaminy C i aminokwasu – lizyny. W określonych sytuacjach życiowych, przy wzrastającym zapotrzebowaniu organizmu te składniki odżywcze wspomagają ważne etapy przemian metabolicznych.

Czy wiesz, że witamina C i lizyna są niezbędnymi składnikami, których Twój organizm nie jest w stanie sam wytwarzać, a codzienna dieta jest niewystarczającym źródłem?

L-lizyna należy do aminokwasów egzogennych – jej poziom w organizmie musi być w sposób ciągły uzupełniany przez pożywienie lub dodatki dietetyczne. Jest to tym bardziej istotne, ponieważ lizyna jest składnikiem kolagenu i kluczową molekułą w zapewnieniu stabilności kolagenowej. Dzięki swoistym właściwościom wpływa hamująco na enzymy odpowiedzialne za rozpad tkanki łącznej.

Prawie wszystkie aminokwasy mogą występować w postaci dwóch izomerów optycznych – „L” i „D”. Jednak w białkach i peptydach spotykanych w organizmach żywych występują wyłącznie L-aminokwasy. Jest to ogromne, naturalne ułatwienie dla tysięcy procesów syntezy. Jak skuteczna jest ta zasada – niech świadczy chociażby biologiczna przyswajalność znanego kwasu mlekowego (np. w jogurtach) – jego lewoskrętna D-forma jest znacznie wolniej rozkładana i źle wykorzystywana przez organizm. Dlatego też należy z pewnym niedowierzaniem przyjąć zapewnienia producentów żywności o naturalności produktu, w którym zastosowano formę „D”.

Witamina C jest odpowiedzialna za produkcję kolagenu i innych molekuł tkanki łącznej w komórkach. LyCin? zawiera również kompleks bioflawonoidów cytrusowych, wspomagających regenerację i funkcję witaminy C w organizmie.

Ogromną zaletą LyCin? jest jej forma – w postaci proszku, którą nasz organizm szczególnie dobrze wchłania i wykorzystuje. W przypadku stosowania wysokich dawek produktu może wystąpić szczególnie nasilony ruch robaczkowy jelit. Jest to jednak tylko oznaką osiągnięcia górnej granicy nasycenia składnikami odżywczymi.

LyCin? jest dodatkowym programem składników odżywczych, naturalnie wspomagającym budowę i ochronę tkanki łącznej. Wraz z Formułą podstawową Vitacor Plus? i innymi Formułami Uzupełniającymi stanowi o zdrowej funkcji tkanki łącznej.

================================================================

Aby otrzymać bezpłatnie materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej Dr Ratha i nabyć prawo do zniżki przy zakupie  produktów Dr Ratha należy podać adres pocztowy i telefon kontaktowy. Wtedy wyślę d każdemu chętnemu Internaucie deklaracje, które po wypełnieniu odsyłamy do Biura Dr Ratha w Warszawie. Otrzymujemy jeszcze z Biura Dr Ratha Katalog produktów Dr Ratha. Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14 655 84 49, 19.00- 21.00

================================================================

Sposób użycia:

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki LyCin? razem z posiłkami, starannie rozpuszczoną w wodzie, soku czy herbacie. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia. Produkt ma neutralny smak.

Dawkowanie:

dorośli:
3 x dziennie 1 miarka

Opakowanie zawiera 500 g proszku
1 miarka = ok. 5 g

1 miarka zawiera:

witamina C1000 mg
L-lizyna1000 mg
bioflawonoidy cytrusowe200 mg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>