Koncert Baletowy- Duża Scena Mościckiego Centrum Kultury w Tarnowie, ul. Traugutta 1, 14.06.09 r. (niedziela) godz.11.00.

Dorocznym zwyczajem, Ognisko Baletowe w Tarnowie, w którym od ponad 20 lat pracują z dziećmi i młodzieżą Choreografowie: Edyta Korus i Adam Kawa , organizuje uroczysty koncert podsumowujący kolejny rok nauki w tej niezwykle pożytecznej placówce. Już w tej chwili mogę napisać, że widownia licząca 600 miejsc, będzie za mała! Będzie trudno o miejsce siedzące! Kto chociaż raz zobaczył klasyczny spektakl baletowy, ten do końca swojego życia, zostanie zwolennikiem tego rodzaju sztuki muzycznej! dsc_1299resized

Państwo Edyta Korus i Adam Kawa pracują bez rozgłosu, ale osiągnięcia mają niebywałe! Aż dziw bierze, że władze Tarnowa, odwrotnie proporcjonalnie do osiągnięć Ogniska Baletowego wspierają pracę Nauczycieli! Dobrze, że Choreografowie znaleźli wspólny język z Rodzicami i Uczennicami Ogniska Baletowego, które zakończyło 17-ty z kolei rok nauczania! Balet z Tarnowa promieniuje daleko poza Tarnów. Istnieją już Ogniska Baletowe w Brzesku i Bochni! Jak Oni to robią, nasuwa się pytanie pod adresem Edyty Korus i Adama Kawy? Tylko Pasjonaci są zdolni do takich osiągnięć- bo do tej grupy można Ich bezsprzecznie zaliczyć! Oby ta przygoda z baletem trwała w Tarnowie jak najdłużej! Dwa lata temu byłem na jubileuszowym koncercie i już teraz biję brawa dla Nauczycieli i Uczennic, bo wiem, że nas czeka kolejna uczta gracji i piękna ruchu! Bo balet to najwyższy kunszt wyrażania najgłębszych uczuć poprzez precyzyjne ruchy ciała!
Oto link do informacji jaka napisałem po koncercie z okazji jubileuszu 15-lecia działalności Ogniska Baletowego w którym zajęcia prowadzą choreografowie: Edyta Korus i Adam Kawa:

http://www.roik.pl/brawa-dla-edyty-korus-i-adama-kawy-jubileusz-15lecia-ogniska-baletowego/

Bilety do nabycia w kasie Mościckiego Centrum Kultury.

[nggallery id=27]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>