Życzenia Wielkanocne od Kleryków z Tarnowa!


„Prawdziwie Zmartwychwstał!


By pokazać, że w Nim jest nadzieja, jest życie, jest wieczność.


By pokazać, że króluje nad cierpieniem, bólem i śmiercią.


By napełnić każdego z nas radością i pokojem płynącym z pustego grobu…”


Po raz pierwszy w życiu, otrzymałem życzenia od Dwóch  Kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie(WWW.wsd.tarnow.pl), jakże to przyjemnie odczytać tej treści list….


Szanowny Panie Doktorze! „Grób jest pusty. Jest on niemym świadkiem, centralnego wydarzenia ludzkiej historii: Zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa. Przez niemal dwa tysiące lat ten pusty grób świadczy o zwycięstwie Życia nad śmiercią”. Słowa te wypowiedziane przez Jana Pawła II w Ziemi Świętej stają się aktualne także i dziś, gdy na nowo przychodzi nam obchodzić pamiątkę tej Świętej Nocy. Z wielką radością dzielimy się z Tobą paschalnym orędziem: „Chrystus Zmartwychwstał! Powstawszy z martwych, już więcej nie umiera, śmierć nad Nim nie ma już władzy”. Obchodząc pamiątkę Zmartwychwstania Pana, pragniemy Tobie i twojej rodzinie życzyć, abyście zawsze czerpali nadzieję z faktu, że idziecie po drogach wytyczonych przez Zmartwychwstałego Pana. Niech radosne „Alleluja” i pełne nadziei „pokój wam” rozbrzmiewa w Waszych sercach, a Zmartwychwstały Chrystus rozświetla Wasze życiowe mroki i wlewa nadzieję w serca, która zawieść nie może. Tego z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzą klerycy: Grzegorz i Tomasz. P.s. Dziękujemy za zorganizowanie wspaniałego Koncertu: „Stabat Mater”. Tarnów, Zmartwychwstanie Pańskie A.D. 2005 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>