Złoty Otis 2006 r. dla Diety Cambridge!

Gdy ponad 10 lat temu Przedstawicielka Firmy „Hol-Trade” z Warszawy, mgr Zofia Trojanowska zaproponowała mi abym został Konsultantem Diety Cambridge, długo się nie wahałem! Firma importuje z Wielkiej Brytanii produkty do tej diety w postaci zup, napojów oraz batonów. Ostatnio oferta obejmuje nawet makaron oraz ciasteczka! Gdy zaczynałem współpracę było 5 rodzajów produktów.Teraz zbliżamy się do liczby 20 produktów mających zastosowanie w kuracjach odchudzających, które zaczynamy w cyklach 21-dniowych! Informuję Internautów, że Dieta Cambridge została wyróżniona nagrodą „Złoty Otis 2006″ w kategori „preparaty wspomagające odchudzanie”.Oto szczegóły…..W tym roku z inicjatywy magazynu „Na zdrowie. Dostępne bez recepty” już po raz trzeci przeprowadzono plebiscyt na najbardziej godne zaufania, zdaniem pacjentów, leki dostępne bez recepty. Plebiscyt przeprowadzono wśród czytelników bezpłatnej gazety „Dzień Dobry”, „Na zdrowie. Dostępne bez recepty”, widzów programu „Twój Lekarz” (Polsat) oraz za pomocą popularnego portalu www.nazdrowie.tv. Firmy farmaceutyczne, których produkty zdobyły największą liczbę głosów, otrzymały 25 kwietnia prestiżową Nagrodę Zaufania „Złoty OTIS 2006”.
Kategoria „preparaty wspomagające odchudzanie”:
DIETA CAMBRIDGE – HOL-TRADE
Wskazania:
żywność specjalnego przeznaczenia żywieniowego do redukcji i utrzymania masy ciała. Zalecana dla osób z dużą nadwagą i otyłością, które stosując inne diety nie odnotowały ubytków masy ciała.
Działanie:
dieta bardzo niskoenergetyczna (VLCD) wywołuje ujemny bilans energetyczny i spalanie nagromadzonych zapasów tłuszczowych, jednocześnie jest gwarantem prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przebieg diety jest monitorowany. Powrót do normalnego żywienia stopniowy z jednoczesną kontrolą masy ciała.
Przeciwwskazania:
cukrzyca insulinozależna, dna moczanowa, porfiria, świeży zawał serca, udar mózgu, uczulenie na białko, ciąża, karmienie, wiek rozwojowy, leki antykoagulacyjne, psychotropowe, anoreksja, bulimia, fenyloketonuria.
Przed dietą konieczna jest konsultacja dotycząca stanu zdrowia.
Dawkowanie:
zależy od płci, stopnia nadwagi i otyłości (3 lub 4 posiłki dziennie, możliwe jest łączenie z posiłkiem konwencjonalnym).
Uzupełnieniem są 2 litry napojów bezkalorycznych.
Skład:
białko, węglowodany, tłuszcz, błonnik, witaminy, składniki mineralne w dawce odpowiadającej dziennemu zapotrzebowaniu.
Różnorodne i wielosmakowe posiłki ułatwiają stosowanie diety (zupy, koktajle, batony, gotowe napoje).
Kto z Internautów życzy sobie, abym był Jego Konsultantem i chciałby zakupić produkty u mnie bardzo proszę o kontakt drogą poczty elektronicznej, GG lub telefonicznie(20.00-21.00) tel. 0-14, 621-53-48. Dieta Cambridge nie bez powodu nazywana jest „Dietą ostatniej szansy” dla tych Osób, które już nie wierzą, że można się odchudzić, gdy inne sposoby tyle razy Ich zawiodły! Po tylu latach stosowania Diety Cambridge, mogę śmiało napisać, że nie znam tak skutecznej, smacznej i wygodnej dla współczesnego Człowieka diety! Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>