„Zdrowe Targi”- Spirulina Pacifica®- produkt Firmy KENAY A.

  Na stronie www.zdrowetargi.pl można przeczytac szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów Firmy KENAY A, w rubryce Katalog Firm.

Nazwa:

Spirulina Pacifica®

Opis produktu:

60/ 120/ 180/ 600 tabletek

suplement diety

• bardzo silny antyoksydant

• wzmacnia system immunologiczny

• stosowana przy anemii i ogólnym osłabieniu organizmu

• wspomaga pracę wątroby i nerek w procesie detoksykacji

• pomocna w obniżaniu poziomu złego cholesterolu (LDL) i trój glicerydów

 

Spirulina Pacifica to mikroskopijna niebiesko-zielona alga, która od stuleci wykorzystywana jest jako najczystsze źródło pokarmu.

Skład SPIRULINY t o p rzede w szystkim 6 0% pełnowartościowego białka. Spirulina to bogate źródło łatwo przyswajalnego żelaza (56 razy więcej niż w szpinaku i 25 razy więcej niż w surowej wątrobie wołowej), jodu, potasu, selenu oraz witaminy E. SPIRULINA zawiera także znaczne ilości

witamin z grupy B, chlorofilu i fikocjaniny. Jest również jednym z najbogatszych w substancje odżywcze źródeł pokarmu na świecie. Od dawna spirulina ma związek z poprawą odporności i działaniem antywirusowym, zdrowymi oczami, mózgiem i układem sercowo-naczyniowym.

Skoncentrowana dawka substancji odżywczych w Spirulinie sprawia, że jest to idealny suplement dla osób w każdym wieku i prowadzących każdy styl życia.

Sposób użycia: 6 tabletek dziennie

Skład dawki dziennej: spirulina platensis 3 g

suplementy diety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>