„Zdrowe Targi”- Firma Tierra Verde Ltd.- prezentuje zdrowe produkty do codziennego użytku!

Prezentacja Firmy i produktów na stronie: www.zdrowetargi.pl

Tierra Verde Ltd. Została założona w 2008 roku i jest firmą czeską bez udziału zagranicznego. Naszym celem jest wytwarzanie produktów do codziennego użytku z najmniej negatywnym wpływem na zdrowie i środowisko, a najbardziej pozytywnym na człowieka i społeczeństwo. Oferujemy pełną gamę produktów organicznych w postaci proszków, płynów i żeli do prania, mycia naczyń i sprzątania.

 

Do podstawowych składników naszych produktów oprócz saponin z indyjskich orzechów piorących należą: soda oczyszczona, ocet, naturalne olejki zapachowe, składniki które są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.
W ofercie znajdują się również specjalistyczne żele do prania odzieży sportowej, a także żel z lanoliną do prania delikatnych tkanin, także tych z wełny merynosów.
W ofercie dla turystów znajduje się także proszek z indyjskich orzechów piorących do sporządzania roztworu, który może służyć jednocześnie do mycia skóry, włosów, mycia naczyń, a także do prania.
Do usuwania szczególnie trudnych zabrudzeń polecamy pomarańczowy płyn, który poradzi sobie nawet ze smołą.
Dodatkowo można znaleźć u nas torby na zakupy z bawełny organicznej, grzebienie z drewna palisandrowego i wiele innych.
Produkty firmy Tierra Verde już zdobyły rynek czeski, słowacki, węgierski, teraz przyszła kolej na Polskę. Mamy nadzieję, że produkty z indyjskich orzechów piorących spełnią Państwa oczekiwania.

Firma ANDADOR Danuta Sobczyńska z siedzibą w Andrychowie, ul. Włókniarzy 3/2, NIP 551-138-24-42, regon 120441056 jest wyłącznym importerem i dystrybutorem produktów TierraVerde w Polsce, dlatego zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy oraz klientów indywidualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>