„Zdrowe Targi”- Firma „Kier” z Warszawy oferuje 250 produktów głównie z diety śródziemnomorskiej i orientalnej na świąteczny stół!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Warto skorzystać z oferty Firmy „Kier” zaprezentowanej na stronie „Zdrowych Targów” -  www.zdrowetargi.pl ! Jest w czym wybierać! 250 produktów zaliczanych do diety śródziemnomorskiej i orientalnej! Oto szczegóły….

KIER GOLD EDITION to najokazalsze propozycje z oferty naszych partnerów. Wszystkie warzywa i owoce zostały w tej kolekcji wyselekcjonowane ręcznie z myślą o kliencie, dla którego priorytetem jest jakość produktów. Tradycyjne, domowe receptury pozwalają nam zagwarantować Państwu niepowtarzalność doznań smakowo-zapachowych i maksimum wartości odżywczych.

BALLESTER – obecny na 5 kontynentach – jest sztandarową marką hiszpańskiego producenta Juan Ballester Roses, Sucesores S.A. Rodzinne przedsiębiorstwo zostało założone w 1870 roku i już od pięciu pokoleń, zajmuje się selekcją oliwy z oliwek. Jakość oraz unikalny bukiet smakowo-zapachowy produkty tej marki zawdzięczają Panu Antoniowi Micoli. Jest on członkiem oficjalnego panelu testowego rządu Katalonii i degustuje oliwy od 30 lat.

VIGILANTE czyli owoce morza z najczystszych łowisk Galicji. W Fabryce Justo Lopez Valcarcel S.A. zlokalizowanej w mieście Vigo, surowce selekcjonuje się i pakuje ręcznie, co pozwala im zachować naturalny kształt oraz pełnię wartości odżywczych. Firma może się pochwalić przeszło stuletnią rodzinną tradycją.

LA SEVILLANA to 20 milionów słoików sprzedawanych rocznie. Marka należy do Industria Aceitunera Marciense S.A. Początki firmy sięgają końca lat dwudziestych ubiegłego wieku. Hiszpański producent i dystrybutor oliwek oraz kaparów bazuje wyłącznie na zbiorach z własnych plantacji. Fabryka znajduje się w Marchena, w samym centrum słonecznej Andaluzji.

SAETA jest własnością Aceites la Masia S.A., jednej z największych rafinerii na świecie, przetwarzających oliwę z oliwek. Przedsiębiorstwo zostało utworzone pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku w miasteczku Gandia, a w związku z rozwojem siedzibę przeniesiono do Sevilli. Działalność firmy została zatwierdzona przez międzynarodową organizację FDA.

FOOD SERVICE -nasze produkty są cenione w branży gastronomicznej. Zaopatrujemy sieci hoteli, prestiżowe restauracje, cukiernie, piekarnie, a także inne punkty gastronomicznee. Stanowią również bazę dla dużych koncernów przy produkcji wielu typów przetworów na dużą skalę. Rozmiar opakowań dostosowaliśmy do wymagań sektora HoReCa. Zapewniamy ciągłość dostaw w trybie 24 h.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>