Zdrowa, gorzka czekolada- codziennie miliard ludzi na świecie ją zjada!

Założona w 2005 roku, Marketing Xocolate International Corporation (lub MXI-Corp) jest światowym liderem w produkcji zdrowej, gorzkiej czekolady Xocai. Wszystkie produkty MXI zawierają silne dawki smacznego i bogatego w przeciwutleniacze belgijskiego kakao.
MXI-Corp uważa, że wysoki poziom naturalnych przeciwutleniaczy, które znajdują się w kakao może stanowić realne rozwiązanie dla indywidualnych potrzeb w zakresie odżywiania i żywienia. Linia Xoçai, która obecnie składa się z dziewięciu produktów, jest wytwarzana z wykorzystaniem procesu zimnego prasowania i tłoczenia, który zachowuje bogate wartości odżywcze surowego kakao. Proces ten jest opatentowany i zastrzeżony. Produkty zawierają zastrzeżone mieszanki witamin i składników mineralnych.
MXI-Corp jest rodzinną firmą prywatną z siedzibą w Reno, Nevada USA . Rodzina Brooks, właściciele i zarządcy MXI-Corp, osiągnęli łączną sprzedaż czekolady już za ponad 1 mld USD i są w branży czekoladowej od ponad dziesięciu lat. Każdego dnia ponad miliard ludzi na całym świecie je czekoladę, w rzeczywistości przeciętny Amerykanin zjada jej więcej niż 6 kilogramów rocznie.

W związku z tym model biznesowy Xoçai? jest całkiem prosty: zamienić złe na dobre.
Najlepsze w tej sytuacji jest to, że wynagrodzenie będzie wypłacane za jedzenie i dzielenie się naszą Zdrową Czekoladą.
W skrócie mówiąc, do zdrowia, sukcesu finansowego, elastycznego stylu życia i kwitnącego biznesu, droga wiedzie z Xoçai.
Jako twórca kategorii w branży i światowy lider w dziedzinie zdrowej czekolady, wizją MXI Corp. jest przekształcenie i poprawa warunków życia na całym świecie poprzez unikalne i zdrowe wyroby czekoladowe. MXI Corp. dąży także do zapewnienia obiecujących możliwości biznesowych, przy jednoczesnym zaangażowaniu w społecznie i ekologicznie odpowiedzialne praktyki.
Jak zakupić wspaniały produkt? Proszę o listy w tej sprawie: Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49.

Więcej informacji na temat walorów zdrowotnych czekolady Xocai:

http://www.roik.pl/category/gorzka-czekolada/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>