Zdrowa e-żywność prosto od rolnika.

Zwolennicy ekologicznej żywności nie muszą szukać sklepu oferującego taki towar i jechać na drugi koniec miasta na zakupy. Wystarczy włączyć komputer, wejść w internet na polecaną stronę i zamówić mleko, jajka, warzywa, owoce, a nawet zioła i pstrągi – pisze „Dziennik Polski”. „Czekałam właśnie na to. Gdy pierwszy raz weszłam na stronę, od razu zamówiłam wszystko, co było do kupienia” – mówi gazecie Beata Lipka, dziś stały klient grupy rolników dostarczających produkty prosto do domu zamawiającego. Jan Czaja, pomysłodawca bezpośredniej sprzedaży produktów rolnych, właściciel 20-hektarowego gospodarstwa we wsi Rzuchowa w powiecie tarnowskim, twierdzi, że rolnicy mają 60 klientów, w tym 15 stałych, regularnie zamawiających produkty.

Projekt „Paczka od rolnika” czeka na dofinansowanie z unijnej dotacji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich – awizuje na swoich łamach „Dziennik Polski”.
PAP

www.portalspozywczy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>