Zaproszenie do Klubu Profilaktyki!


Kolejne spotkanie w Klubie Profilaktyki im. prof. Juliana Aleksandrowicza, w którym staramy się zdobywać wiedzę na temat zapobiegania chorobom cywilizacyjnym takim jak : miażdżyca, cukrzyca, alergie, choroby zwyrodnieniowe kręgosłup  czy nowotwory odbędzie się po raz pierwszy w Gabinecie Prywatnym Fizykoterapii i Masażu p. Roberta Gliwy w Tarnowie , przy ul. Bema 5, I piętro,  tel. 0-14, 620-11-33 w dniu 4 stycznia(wtorek) 2005 r. o godzinie 17.00.Oto dalsze szczegóły:….

Gościem spotkania będzie i wygłosi prelekcje na temat walorów zdrowotnych produktów z Morza Martwego izraelskiej Firmy „Dr Nona”, Konsultantka Regionalna mgr Liliana Jacek z Krakowa. Ponieważ ilość miejsc w Gabinecie jest ograniczona bardzo proszę o wcześniejszą rejestrację telefoniczną, przypomnę telefon: 0-14, 620-11-33 w godzinach od 9.00 do 14.00. W czasie prelekcji Masażysta zademonstruje masaż relaksujący przy użyciu Balsamu „Solaris” z Firmy „Dr Nona”. Czas spotkania ok. 90 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>