Zapraszam na wykład 23 marca 2004 r !

We wtorek , 23 marca b.r. o godzinie 16.00 zapraszam na kolejne spotkanie w Klubie Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych im. prof. Juliana Aleksandrowicza, które odbędzie się w Zakładzie Lekarskim w Tarnowie, przy ul.Nowy Świat 3, I p., tel. 621 – 18 – 49 . Do Klubu może przyjść każdy kogo interesują zagadnienia związane z mikro- i makroelementami ! Będziemy omawiać właściwości zdrowotne produktów z Morza Martwego ! Morze Martwe jest darem Natury, który uzdrawia ! Minął już rok, kiedy w lutym 2003 roku sluchałem wykładu dr med. Nony Kuchinej …..

Sala kina „Kijów” w Krakowie była pełna ! Przybyli zwolennicy Lekarki z Białorusi, która od kilku lat przebywa w Izraelu i kieruje Kliniką „Lenom” oraz pracami naukowymi laboratorium badawczego. W jednym z wywiadów zapytano dr Nonnę Kuchinę : czy mozna powiedzieć, że znalazła Pani panaceum na wszystkie choroby ? Oto odpowiedź : Mowimy nie o panaceum. I nawet nie o leczeniu.To jest poprostu to, co jest nam niezbędne do zycia.  Przecież dzisiaj nasz organizm nie otrzymuje ani witamin, ani przeciwutleniaczy (antyoksydantów) ochraniających go. Na marginesie według statystyk co 8 minut w organiźmie człowieka powstaje zmutowana komórka nowotworowa i jesli nie będziemy się bronić , czeka nas los dinozaurów. Według danych z ostatnich wykopalisk, dinozaury wyginęły z powodu nowotworów złośliwych. Współcześnie na całym świecie szeroko propaguje się różnorodne dodatki do żywności, zawierające to, czego nie otrzymujemy w codziennym posiłku. Jestem przekonana, że nasze produkty sa najlepsze z dostępnych na świecie . ” Preparaty Firmy Dr Nona przenikają do naszego systemu krwionośnego w ciągu 10 minut (co wykazała analiza biochemiczna) i obejmują działaniem cały organizm ! Osobiście już się wcale  nie dziwię , że Moje Pacjentki, które zakupiły dynamiczny krem nawilżający oraz balsam p/zmarszczkowy wokół oczu  z Laboratorium Dr Nony tak pieknie wyglądają na twarzy ! Podam teraz adres strony www.alterna.magic.pl , gdzie każdy może przeczytać szczegółowo na temat preparatów kosmetycznych oraz dodatków spożywczych (suplementów) oferowanych przez firmę „Dr Nona”. Nie musicie Państwo zamawiać tych produktów w Krakowie, lecz podczas naszych spotkań w Tarnowie, można złożyć stosowne zamówienie . Zapraszam i czekam we wtorek, na wszystkich, ktorzy chcą skorzystać i stosować produkty z Morza Martwego. Uzdrawiające siły tego fenomenu przyrody są niewyczerpane !  


Tarnów, dnia 22.03.04 r.                   Jacek Roik .  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>