Zapraszam Internautów zwolenników zdrowego trybu życia i zdrowej żywnośći na podsumowanie mojej działalności w latach 1984- 2009 przy muzyce i śpiewie.

Zapraszam na podsumowanie mojej działalności na rzecz zdrowej żywności w latach 1984- 2009 przy muzyce i śpiewie.Spotkanie odbędzie sie w Restauracji „Bristol” w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 9, o godzinie 18.15. Zaproszenia od 18 maja 2009 r. można odebrać w Restauracji „Bristol” – tel. (14) 621-22-79 oraz w Tarnowskim Centrum Informacji, Rynek 7, tel. (14) 688-90-90. Dziekuję za jakże miłe i serdeczne listy przyslane pod moim adresem! Szanowny Panie Doktorze. Jestem wzruszona tym zaproszeniem, ale dopiero dzisiaj mam dostęp do internetu (neostrada czasem zawodzi) i z przykrością muszę zrezygnować z osobistego udziału w Pana sukcesie, powody są prozaiczne, bo rodzinne – dzisiaj wyjeżdżam do do córki i wracam późnym wieczorem w niedzielę. Mam nadzieję,że skorzysta ktoś inny z tego zaproszenia , a ja jeszcze raz chcę podkreślić, jak bardzo żałuję, że nie mogę być na tej uroczystości tak ważnej dla Pana i dla nas mieszkańców Tarnowa i Polski. Gratuluję Panu sukcesów i życzę dalszych, a także wdzięczności od ludzi.
Serdecznie Pana pozdrawiam.
Z poważaniem Bożena B.

„Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.”-Carlos Ruíz Zafón Cień wiatru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>