Zapraszam Chorych, Samotnych i Opuszczonych…

O 14-tej zakończyłem swój krótki 90 minutowy dyżur wigilijny w Placówce w ktorej pracuję- www.centermed.pl – miałem tylko jeden telefon od Mojego Pacjenta, ktory był wczoraj na wizycie, a dzisiaj chciał się ze mną skonsultować w sprawie zażywania leków! Mieszkam w centrum Tarnowa, z okna na IV piętrze widzę pustoszejące ulice Tarnowa. Wszyscy się spieszą do swoich Domów! Wieczór Wigilijny się zaczyna! Jeżeli ktoś z Państwa czuje się samotny podaję swój numer GG 8653577 oraz adres poczty elektronicznej: jroik@manpol.net . Zapraszam do rozmów wigilijnych….

rozumiem  co znaczy być samotnym! Wiem co znaczy oddalenie ileś tam kilometrów od domu rodzinnego! W ten niepowtarzalny w roku dzień, każdy z nas odczuwa potrzebę bycia z Najbliższymi! Jestem dzisiaj do dyspozycji wszystkich chętnych do rozmów, jeżeli tylko maja taką potrzebę! Łamiąc się Opłatkiem w domu, w gronie najbliższych jestem myślami z wszystkimi , którzy odwiedzą moją stronę www.jroik.manpol.net! Pozdrawiam WSZYSTKICH!


Wigilia 2004 r.                           Jaeck Roik , jroik@manpol.net 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>