Zamiast chemicznej farby gliniany tynk?

W sobotę 14 czerwca wszyscy chętni będą mieć możliwość zdobycia wiedzy o praktycznych, teoretycznych i prawnych aspektach niezbędnych przy budowaniu domów i innych budynków w technice gliniano-słomianej. Jest to również okazja do obejrzenia dwóch gotowych domów zbudowanych z gliny i słomy i osobistego przekonania się jakie warunki panują w takim budynku, gdyż warsztaty będą się odbywać w jednym z nich. Porozmawiamy również o glinianych tynkach, a na warsztatach zmierzymy się z przygotowaniem mieszanki gliniano-słomianej, formowaniem bloczków oraz nakładaniem tynku na ścianę.
Każdy uczestnik tych warsztatów oprócz teoretycznej i praktycznej wiedzy dostaje NORMY BUDOWNICTWA GLINIANO-SŁOMIANEGO . Wyjątkowo dla uczestników warsztatów, którzy przyjadą z własnym spiworem, bezpłatny nocleg (prosimy o wcześniejszą informację, ze zamierzacie z niego skorzystać).
Szczegóły: http://eko-cel.pl/warsztaty/50-ekobudowy

Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 
biuro@icppc.pl
www.icppc.pl   www.gmo.icppc.pl   www.eko-cel.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>