Zakres badań Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii- cukrzyca typu II, osteoporoza, menopauza.

Warto się jutro wybrać to jest 25 maja 2012 r. do Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie przy ul. Mickiewicza 8. O godzinie 17.00 wykład pod tytułem:” Przełom w badaniach nad naturalną kontrolą raka- Świat Wolny od Raka Jest Możliwy” wygłosi dr Aleksandra Niedzwiecki Dyrektor Instytutu Medycyny Komórkowej Ratha.

Cukrzyca typu II („cukrzyca typu dorosłego“) jest często wywoływana lub pogarszana przez przewlekły niedobór komórkowych składników odżywczych w komórkach trzustki, produkujących insulinę. To niewystarczające zaopatrzenie towarzyszy przewlekłemu niedoborowi składników odżywczych w tętnicach i innych narządach, dlatego zawał serca, udar mózgu i zaburzenia układu krążenia należą najpoważniejszych następstw cukrzycy.

Medycyna Komórkowa daje też odpowiedź w przypadku cukrzycy – przyczyną zakłóceń metabolizmu węglowodanów jest podobna budowa molekularna witaminy C i glukozy. Przy nadmiernej ilości glukozy we krwi i niedoborach witaminy C dochodzi do nieprawidłowych przemian komórkowych, których następstwem jest cukrzyca. Dlatego też witamina C odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu powikłaniom cukrzycowym oraz przyczynia się do odzyskania równowagi między metabolizmem witamin i cukru.

Osteoporoza jest chorobą występującą często w drugiej połowie życia, objawiającą się jako zrzeszotowienie kości. Cierpią na nią głównie kobiety po menopauzie, ale zdarza się ona również u mężczyzn.

Zmiany hormonalne w trakcie menopauzy, także przeobrażenia związane z wiekiem i sposobem życia zwiększają u kobiet zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze. Niedobory wapnia w organizmie, który jest niezbędny do pracy wielu organów, są przyczyną naruszenia własnego organicznego depozytu – kości. W powiązaniu z niedostateczną ilością witaminy D i C prowadzi to do niekorzystnych zmian w tkance kostnej.

Medycyna Komórkowa postuluje odpowiednie zaopatrzenie dziennej diety w mikroelementy – nieodzowny czynnik prawidłowej funkcji komórek.

WNIOSEK: Medycyna Komórkowa daje odpowiedź na większość chorób nękających współczesne społeczeństwa, ponieważ sięga przyczyn ich powstawania już na poziomie komórkowym, a nie na poziomie organów. Zastosowanie dodatku synergii składników odżywczych przynosi pozytywne rezultaty nie tylko w przypadku powyższych chorób, lecz również w przypadku chorób reumatycznych, alergii, astmy, chorób oczu, chorób dziedzicznych i in.

W jaki sposób można zapoznać się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha?

Aby otrzymać wniosek członkowski, potrzebny jest Państwa adres pocztowy bym mógł wysłać podpisany przeze mnie wniosek członkowski, jako osoby wprowadzającej! Wypełniony wniosek wysyłamy do Biura Dr Ratha w Warszawie lub jeżeli ktoś będzie obecny jutro na wykładzie to będzie mógł osobiście przekazać dokument na ręce Pani Pauli Gawryszewskiej, prowadzącej Biuro Dr Ratha w stolicy! Gdy będziemy mieli numer członkowski to można zamawiać produkty Dr Ratha z rabatem! Oto internetowy adres katalogu- www.dr-rath.com. Więcej informacji na temat medycyny komórkowej:www.dr-rath-koalicja.pl .
Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, www.roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>