Zainteresowała mnie medycyna komórkowa Dr Ratha- od dawna mam wysoki cholesterol.

Szanowny Panie Doktorze,

Chciałabym bardzo prosić  o pomoc, jeśli to możliwe tak ? na odległość?, ponieważ na razie nie mam możliwości przyjechania do Tarnowa.

Czytałam ostatnio artykuł o medycynie komórkowej, który mnie bardzo zainteresował z tego względu, że od wielu lat borykam się z problemem wysokiego cholesterolu. Mam 58 lat, badanie cholesterolu po raz pierwszy robiłam ok.1990 roku. Wynik 300 mg/l, wynik taki utrzymuje się u mnie prawie cały czas ( była poprawa po stosowaniu statyn) HDL przeważnie w normie, trójglicerydy w normie, HDL% powyżej 24, LDL ok.180-200.

Jestem po usunięciu tarczycy z powodu licznych gruczolaków i od 2002 roku przyjmuję Euthyrox. Nie mam żadnych poważnych schorzeń, badałam drożność żył ? wynik dobry. Nie chciałabym brać tych leków obniżających cholesterol do końca życia, ale lekarze, do których chodzę nie widzą innych sposobów i straszą miażdżycą, zawałem itp. Od listopada ubiegłego roku stosowałam dietę bardzo niskocholesterolową ułożoną przez dietetyczkę, schudłam 10 kg, dużo spaceruję, a wyniki wciąż bez zmian. Jestem już załamana.  Jest tyle wspaniałych opinii pacjentów Pana Doktora, że nabrałam odwagi do napisania i poproszenia o zajęcie sie moim przypadkiem. Chciałabym skorzystać z dobrodziejstw medycyny komórkowej i spróbować tych preparatów, ale sama nie wiem których. Wiem, ze bardzo dużo osób zwraca się do Pana Doktora z podobnymi prośbami, więc będę cierpliwie czekała na odpowiedź.

Z poważaniem: A.D.

Szanowna Pani !

Dziękuję za list i zaufanie! Proszę podać adres pocztowy i telefon lub telefony kontaktowe. Ja do Pani wyślę dokumenty uprawniające Panią do zapisania się do Koalicji Zdrowia Dr Ratha, by Pani mogla skorzystać z ulgi przy zakupie produktów Dr Ratha, które Pani podpowiem. Podam Pani adres Biura Dr Ratha w Warszawie, gdzie należy te dokumenty po wypełnieniu odesłać- otrzymuje się wtedy bezpłatne materiały informacyjne i jest możliwość zakupienia książki Dr Ratha. Pozostaję z wyrazami szacunku: Jacek Roik, p.s. zaproponuję Pani inne jeszcze produkty jak np olej lniany Vis- Natura do spożywania z twarogiem chudym.

Szanowny Panie Doktorze,

otrzymałam  dziś przesłane materiały, dziękuję. Myślę jednak, że na razie nie będę wstępowała do Koalicji Dr Ratha, natomiast chętnie wypróbowałabym preparaty normalizujące poziom cholesterolu. Jeśli można proszę o zaordynowanie odpowiednich suplementów i środków, które mogą pomóc. Po jakim czasie można spodziewać się poprawy wyników?

Z poważaniem: A.D.

Szanowna Pani !

Szkoda, że Pani nie chce wysłać dokumentów do Biura Dr Ratha w Warszawie, to do niczego nie zobowiązuje, tylko daje Pani możliwość  zakupu tych 2 produktów 10 % taniej. Vitacor Plus kosztuje 37, 80 euro  a Metavit 27,00 euro. Te produkty trzeba zażywać kilka miesięcy. Czy Pani sobie życzy bym w Pani imieniu zamówił te produkty, po 1 opakowaniu? – płatność będzie przy odbiorze, w polskich złotówkach ? Z poważaniem : Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00

Metavit?

Metavit

dla normalizacji przemian tłuszczów

Metavit? jest dietetycznym środkiem odżywczym uzupełniającym codzienną dietę w składniki wspomagające przemiany tłuszczów – szczególnie cholesterolu i trójglicerydów oraz homocysteiny.

Właściwości Formuły:

Metavit? zawiera synergiczną kombinację komórkowych składników odżywczych, szczególnie ważnych w normalizacji metabolizmu tłuszczów.

Witamina C i witamina B3 są niezastąpione w regulacji produkcji cholesterolu i lipoprotein. Witamina C ponadto wspomaga produkcję kolagenu, przez to wpływa na elastyczność i wytrzymałość ścian naczyń krwionośnych.

Witamina C i witamina E mogą zapobiegać utlenianiu tłuszczów krwi, ich wzajemne oddziaływanie potęguje jeszcze bardziej przeciwutleniaczowy efekt.

Witaminy grupy B uczestniczą w kluczowych procesach przemiany materii tłuszczów w wątrobie, m. in. w metabolizmie cholesterolu. Witamina B1 wpływa na metabolizm komórkowy i zaopatrzenie w bioenergię. Witamina B5 stanowi strukturalny komponent głównej molekuły w cyklu metabolizmu komórkowego, optymalizuje degradację i syntezę tłuszczów.

Witamina B6, kwas foliowy i betaina wspomagają komórkowy metabolizm, ważny w regulowaniu jednego z czynników ryzyka – homocysteiny.

Karnityna – aminokwas niezbędny, bierze udział w regulacji poziomu tłuszczów w organizmie. Dzięki karnitynie możliwe są procesy spalania kwasów tłuszczowych w mitochondriach.

Metavit? jest Formułą powstałą w oparciu o wnikliwe badania naukowe. Komórkowe składniki odżywcze Metavit? wraz z Formułą podstawową Vitacor PlusT gwarantują dobry efekt odżywczy. Celem dalszego polepszenia metabolizmu cholesterolu, zalecamy spożywanie pokarmów bogatych w błonnik, lub dodatkowo Formułę MacroBalance-DrinkMix.

Sposób użycia

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki Metavit? razem z posiłkami, popijając płynami. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia.

Dawkowanie

dorośli:
3 x dziennie 1 tabl.

Opakowanie zawiera 90 tabletek

1 tabletka zawiera

witamina C333,4 mg
witamina E27,5 mg
witamina B13,3 mg
witamina B24,9 mg
witamina B3116,7 mg
witamina B516,7 mg
witamina B63,3 mg
witamina B1210 mcg
kwas foliowy133,3 mcg
biotyna33,3 mcg
L-karnityna33,3 mg
betaina23,3 mg

Vitacor Plus?

Program Podstawowy

Programem podstawowym dla wszystkich jest Vitacor Plus?, zawierający kombinację ponad 30 substancji niezbędnych do prawidłowej funkcji naszego ciała, takich jak: witaminy, minerały, aminokwasy i pierwiastki śladowe. Przy doborze składników wykorzystano ich współdziałanie ? synergizm, dlatego Vitacor Plus? jest podstawową formułą wspomagającą metabolizm komórkowy ludzkiego organizmu, jak również głównym źródłem bioenergii. Vitacor Plus? służy do uzupełnienia dziennej diety dla każdej kobiety i każdego mężczyzny, w każdym przedziale wiekowym.

Zastosowanie

Vitacor Plus? przeznaczony jest do wzbogacenia dziennej diety:

  • wspomaga procesy przemiany materii każdej komorki organizmu
  • jest źródłem bioenergii w procesach decydujących o kondycji fizycznej i psychicznej
  • usprawnia procesy niezbędne w budowie komórki
  • usprawnia procesy niezbędne w ochronie komórek przed niszczeniem
  • niezbędny do utrzymania zdrowych i stabilnych naczyń krwionośnych
  • pomaga w stabilności tkanki łącznej, stanowiącej podstawową strukturę kości i zębów

Sposób użycia

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki Vitacor Plus? wraz z posiłkami, popijając płynami. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia.

Dawkowanie

dorośli:
3 x dziennie 1 tabletka

dzieci:
1 ? 6 lat ? – 1 tabl. dziennie
6 ? 12 lat 1 – 1 ? tabl. dziennie
2 ? 15 lat 1 ? – 2 tabl. dziennie

Opakowanie zawiera 90 tabletek

1 tabletka zawiera:

witamina C200 mg
z tego palmitynian askorbylu56,7 mg
witamina E29,1 mg
witamina A (beta-karoten)158,4 mcgRE
witamina B12,3 mg
witamina B24,3 mg
witamina B315 mg
witamina B513,3 mg
witamina B63,3 mg
witamina B126,7 mcg
witamina D31,1 mcg
kwas foliowy30 mcg
biotyna21,7 mcg
L-prolina36,7 mg
L-lizyna36,7 mg
L-karnityna11,7 mg
L-arginina13,3 mg
L-cysteina11,7 mg
wapń28,3 mg
magnez13,3 mg
potas6,7 mg
cynk2,3 mg
mangan433 mcg
miedż110 mcg
selen6,7 mcg
chrom3,3 mcg
molibden1,3 mcg
inozytol11,7 mg
koenzym Q102,3 mg
fosfor5 mg
piknogenol2,3 mg
bioflawonoidy cytrusowe33,3 mg
naturalny kompleks tokoferoli7,3 mg
naturalny kompleks karotenoidow16 mcg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>