Yamseen ! – co to jest ?

Jestesmy Spoleczenstwem w ktorym kazdy podlega roznorodnym stresom ! Nie wszyscy umiemy sobie z tym zjawiskiem radzic na codzien ! Dr Nona Kuchina , Tworczyni Firmy w Izraelu pomyslala wraz z naukowcami w swoim Laboratorium o takich Osobach! Aby sobie pomoc w sposob naturalny lagodzic napiecia nerwowe bez uciekania do uzywek, bo  wielu  tak czyni, sprobujmy stosowac Yamseen! Jakie ten produkt ma jeszcze dodatkowe wlasciwosci i jak go kupic ….

Składniki: głóg, passiflora, makpolny.
Do produkcji korzystano ze specjalnych technologii, by produkty podstawowe tworzyły bioorganomineralny kompleks (BOMK), oraz system autotroficzny.
Zastosowanie: reguluje napięcie psychiczne i nerwowe w organizmie. YAMSEEN dzięki swoim składnikom działa skutecznie w profilaktyce i leczeniu bezsenności, częstego budzenia, obciążenia psychicznego, napięcia przedmiesiączkowego, w okresie menopauzy.
Sposób użycia: przy zaburzeniach snu 2 kapsułki przed snem. Przy depresjach 1 kapsułka rano i 2 na noc. Po zażyciu organizm się wycisza, ale kierowcy powinni przyjmować YAMSEEN na 4-6 godzin przed prowadzeniem pojazdu. Stan układu nerwowego się poprawia jeżeli zastosujemy jednocześnie sól Dr. Nona z lawendą. Jak zakupic wspomniane wyzej tabletki ? Jak stosowac ? Jak zaczac wspolprace z Firma DR NONA ? Prosze o listy w tej sprawie! Nie ma znaczenia kto gdzie mieszka! W dobie internetu nie jest to zadna przeszkoda! Ma znaczenia czy postawimy na profilaktyke, inwestujac wczesniej niz zachorujemy w swoje zdrowie! Takie dzialania sa duzo tansze!  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>