„Wywieranie wpływu na siebie” (start 30 maja!). Nowa książka „Złotych Myśli”!

Już we poniedziałek, 30 maja, ruszamy z premierą „Wywieranie wpływu na siebie”, którą możesz promować linkiem partnerskim:

http://jak-sie-zmienic.zlotemysli.pl/profilaktyka,premiera/

(strona będzie dostępna dopiero OD 30 maja!!!).
Masz przed sobą udoskonalone (poprawione i rozszerzone) drugie wydanie książki ?Wywieranie wpływu na siebie?, która w pierwszej wersji sprzedana została w kilkunastu tysiącach egzemplarzy. Publikacja jest swego rodzaju zapisem sesji szkoleniowej, podczas której jest czas na teoretyczny wykład i na praktyczny trening, który nam da pomysł jak się zmienić. UWAGA! PREMIERA DOPIERO 30 maja!

Książka jest dla wszystkich którzy:

* chcą awansować,
* chcą otworzyć własne firmy,
* chcą zwiększyć efekty swoich działań w obecnej pracy,
* chcą zmienić swoje negatywne nawyki,
* chcą pozbyć się nałogów,
* chcą zadbać o swoją kondycję

Autor publikacji ? Arkadiusz Bednarski ? pokaże Twoim klientom, w jaki sposób możesz sam ?wystawiać sobie marchewkę na kiju? i pokonywać przeszkody, które stają na drodze do ich mniejszych i większych celów. Podpowie im, jak rozprawić się z lenistwem, skąd ono się bierze, wytłumaczy, że nie nie jest ono niczym złym. Wyjaśni, co zrobić, aby wreszcie zacząć DZIAŁAĆ.

Dodatkowo serwis Psychorada.pl objął patronat nad tą publikacją, dostarczając nam ponad 100-stronicowy specjalny ebook, który możesz przekazywać swoim klientom w PREZENCIE, jeżeli zdecydują się na zakup ?Wywierania wpływu na siebie? do środy (1 czerwca 2011 roku).
?Osiągnij wewnętrzny spokój? to publikacja, która nauczy ich między innymi, jak skutecznie realizować postanowienia, jak pokonać złość, czy w końcu jak wyjść z każdego życiowego ?dołka?. Jest to wyjątkowa podróż, którą wartą odbyć, aby żyło się lepiej.

Już 7 czerwca będzie miała premierę publikacja „Nauka szczęścia”.Dzięki publikacji Twoi Klienci będą mogli poznać sprawdzone i naukowo potwierdzone metody by być bardziej szczęśliwym, a także zapoznać się z technikami wykorzystywanymi w coachingu europejskim. Poradnik podejmuje tematykę szczęścia w sposób niecodzienny, a mianowicie opierając się o naukowe metody. Opisuje sposoby, które mogą im pomóc w drodze do ich odwiecznego celu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>