Wysypka- jestem alergikiem.

Szanowny Panie doktorze,
mam 22 lata i od dziecka jestem alergikiem, a największym problemem mojej alergii jest wysypka. Cierpię na nią od lat nieustannie. Pogorszenia najczęściej następują w okresie zimowym, wtedy moja skóra pokrywa się rozległymi czerwonymi plamami w szczególności na rekach i nogach. W zeszłym roku pojawiło mi się nawet uczulenie na powiekach, które notabene do tej pory nie chce zejść. Byłam leczona już maściami sterydowymi i lekami antyhistaminowymi, ale nie chce ich już używać przy tak rozległym uczuleniu. Poza tym leki antyhistaminowe niewiele mi na to pomagają. W międzyczasie okazało się, że mam lambliozę. Leczono mnie na nią różnymi antybiotykami z myślą, że od tego są te wysypki. Jednak po tej kuracji nie natrapiła żadna wyraźna poprawa. Niedawno miałam robione testy na nietolerancje pokarmowa i wyszło, że mam lekką na produkty zbożowe, paprykę, jajko, skorupiaki, drożdże i migdały.

Miesiąc już nie jem tych produktów, a uczulenie jak się pojawiało tak się pojawia. Skóra w miejscach wyprysków trudno się goi, a sami dermatolodzy mam wrażenie, że nie wiedzą z czym mają do czynienia, bo tylko maści sterydowe mi przepisują. Moją wysypkę na powiekach bardzo długo diagnozowali i leczyli maściami sterydowymi, ale jak była tak nadal jest.
Panie doktorze jestem już załamana szukaniem przyczyny tej dolegliwości, bo każdy lekarz mówi mi co innego. Cały czas pojawia mi się nowa wysypka i tak jest co roku. A nie mam już co liczyć na „wyrośniecie z tego”, bo swój okres dzieciństwa już mam za sobą.
Byłabym bardzo wdzięczna za chociażby wskazówkę jak można poradzić sobie z tym problemem, bo już naprawdę siły mi brakuje na szukanie i stosowanie coraz to nowych diet i leków.
Z wyrazami szacunku:
W.Z.

Szanowna Pani!

Proponuję kontakt z Instytutem Mikroekologii w Poznaniu- www.instytut-mikroekologii.pl, gdzie można wykonać badanie kału na zawartość grzybów i drożdży. Nie musi się jechać do Poznania, Instytut wysyła zestaw do takich badań! Uważam również , że Pani powinna się „zwrócić” w kierunku medycyny komórkowej Dr Ratha, która działa „całościowo” na nasz organizm. Oto Katalog produktów – www.dr-rath.com. Z tych produktów wybrałbym dla Pani dwa:Vitacor Plus i ImmunoCell. Mogę Pani wysłać więcej informacji na ten temat? Z poważaniem: Jacek Roik, www.roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>