Wysyłam bezpłatnie materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej Dr Ratha! Chcesz zapobiegać chorobom cywilizacyjnym? Inwestuj w ZDROWIE!

Członkostwo jest dobrowolne i bezpłatne, może być anulowane w każdym momencie bez podania powodów, przy czym okres wypowiedzenia wynosi 6 tygodni od zakończenia danego miesiąca. Członkostwo uzyskuje się po wypełnieniu wniosku , który na życzenie wysyłam każdemu Internaucie!

Podstawy medycyny komórkowej.

  • zdrowie i choroba rozstrzygają się na poziomie milionów komórek naszego ciała – najmniejszych jednostek ludzkiego organizmu.
  • każda komórka potrzebuje odpowiedniej ilości składników odżywczych w celu zapewnienia optymalnego przebiegu procesów metabolicznych. Chroniczny niedobór mikroelementów prowadzi do upośledzonej pracy komórek.
  • długotrwały niedobór składników odżywczych niezbędnych do optymalnego wytworzenia energii biologicznej jest najczęstszym powodem choroby sercowo-naczyniowej, ze względu na  szczególnie wysokie zapotrzebowanie tego układu w bioenergię.
  • długotrwały niedobór składników odżywczych niezbędnych do optymalnej produkcji tkanki łącznej jest częstym powodem nieprawidłowej funkcji układu kostnego i wielu innych organów, jak również rozprzestrzeniania się procesów nowotworowych
  • kluczem do sukcesu w profilaktyce i leczeniu chorób chronicznych i nowotworowych jest optymalny dodatek niezbędnych komórkowych składników odżywczych do dziennej diety.

Co to jest Medycyna Komórkowa?

Twórcą Medycyny Komórkowej jest Dr Matthias Rath – niemiecki lekarz i naukowiec, który dokonał przełomu w rozumieniu głównych przyczyn współczesnych chorób chronicznych, takich jak: choroby serca, cukrzyca czy osteoporoza. Dr Rath udowodnił, że większość chorób chronicznych rozwija się na skutek długotrwałego niedoboru specyficznych mikroelementów w komórkach naszego ciała i jako takim można im zapobiec.

W odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej, która koncentruje się na funkcji organów i usuwaniu symptomów chorób, Medycyna Komórkowa otwiera szansę szeroko zakrojonej opieki zdrowotnej. Celem tej nowej gałęzi wiedzy jest wyeliminowanie chorób przez identyfikację ich źródeł (nie tylko symptomów) na poziomie najmniejszej jednostki funkcjonalnej naszego ciała – komórki. Najczęstszą przyczyną nieprawidłowej funkcji milionów komórek budujących nasze organy i cały organizm, prowadzących do zmian chorobowych, są chroniczne niedobory niezbędnych składników odżywczych takich jak: witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, aminokwasy.

To dzięki Medycynie Komórkowej możemy zrozumieć, dlaczego choroba sercowo-naczyniowa jest w krajach uprzemysłowionych „zabójcą numer 1”. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: serce i układ naczyń krwionośnych są najbardziej mechanicznie aktywnymi organami naszego ciała. Poddawane są one nieustannie stresowi ciśnienia krwi i pompującej akcji serca, w związku z tym zużywają ogromne ilości energii biologicznej. Pracę serca można przyrównać do nieustannie pracującego silnika– najbardziej aktywnej części w samochodzie, wymagającej szczególnej pielęgnacji i regularnego uzupełniania stanu oleju. Serce i układ krążenia wymaga – podobnie jak silnik – regularnego dopływu składników odżywczych, a szczególnie mikroelementów, bez których biologiczna energia komórkowa nie może być wytworzona. Długotrwały niedobór witamin i innych składników odżywczych prowadzi do nieprawidłowej funkcji tych komórek przyśpieszając procesy starzenia naczyń krwionośnych (arterioskleroza), stanów spazmu prowadzących do nadciśnienia tętniczego i niewydolnej pracy serca.

W podobny sposób Medycyna Komórkowa potrafi zidentyfikować podłoże wielu innych chorób i eliminować ich przyczyny startując od poziomu komórkowego. Medycyna komórkowa przenosi zrozumienie chorób od symptomów i specjalizacji opartej na organach naszego ciała ( kardiologia, ortopedia, laryngologia itd) do poziomu podstawowych funkcji komórki i zaspokojenia ich wymagań do optymalnej pracy.

 

Jestem chętny aby się  podzielić swoimi doświadczeniami z zakresu medycyny komórkowej! Mogę podpowiedzieć przy doborze produktów Dr Ratha! Informuję w jaki sposób dokonać zapisu do Koalicji dla Obrony Zdrowia Dr Ratha! Członkostwo zapewnia uzyskanie 10% rabatu przy zakupie produktów Dr Ratha. Pierwsze zamówienie płaci się przy odbiorze przesyłki w złotówkach,  środku Firma dołącza fakturę. Przy następnych zamówieniach płatność odroczona do 14 dni. Najchętniej na początku chciałbym porozmawiać telefonicznie z Internautą najlepiej w godzinach od 19.00 do 21.00. Proszę próbować telefonować również w innych godzinach. Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49.P.s.  Można również pisać poczta elektroniczną, podając swój kontakt telefoniczny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>