Wysychanie śluzówki gardła!

Szanowni Państwo,cierpię na wysychanie śluzówki gardła.Jest to prawdopodobnie efekt choroby zawodowej, jestem emerytowanym nauczycielem oraz długoletnich zmagań z chorobą refluksu (zgagi).Do tego przez ostatnie dwa lata walczę z beztemperaturową infekcją ropną migdałów, których lekarze nie chcą usunąć ponieważ twierdzą, że spowoduje to nasilenie wysychania śluzówki gardła. Sytuacja taka spowodowałaby jeszcze większą podatność na infekcje górnych dróg oddechowych.Jeżeli w Państwa ofercie znajdują się leki, które mogłyby zapobiec wysychaniu śluzówki oraz spowodować jej intensywną regenerację, to bardzo proszę o kontakt i ewentualnie ofertę. Zgóry dziękuję z pomoc.Pozdrawiam:Michał K. Oto moja odpowiedź:
Proponuje sięgnąć po naturalne produkty z Morza Martwego izraelskiej Firmy „DR NONA”. Pierwszy to „Płyn do płukania jamy ustnej”. Preparat posiada właściwości przeciwzapalne, regeneracyjne i dezynfekujące. Pomaga zregenerować odżywianie śluzówek jamy ustno-nosowej i nie tylko…podobnie dziala na śluzówkę przewodu pokarmowego i jelita grubego. O sile jego działania regenerującego świadczy fakt iż jest stosowany po radioterapii i w celu likwidacji popromiennej reakcji organizmu! Drugi produkt to sól z Morza Martwego z lawendą lub rumiankiem, w postaci roztworów do inhalacji i płukania gardła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>