Wydawany w Chicago miesięcznik w języku polskim „Zdrowie, Uroda i Życie” o sercu!

Oto tytuły z najnowszego numeru miesięcznika:
Dziki grzyb chaga, „Król Wszystkich Ziół, jest najsilniejszym adaptogenem. Adaptogen, to substancja, która modyfikuje reakcje ciała na stres.
Kochaj swoje serce- choroby serca są zabójcą nr 1 kobiet w Stanach Zjednoczonych. Dobra wiadomość jest taka, że w dużej mierze chorobom tym można zapobiegać. Ma o tym przypominać akcja przeprowadzona w USA w lutym, który został nazwany „Miesiącem Serca”.
SERCE….to najpiękniejsze słowo świata. Tak śpiewała wspaniała piosenkarka- Irena Santor……..

O sercu mówi się jako o symbolu miłości i dobroci. Zdrowiu serca poświęca się ostatnio coraz więcej uwagi. W USA luty jest miesiącem serca. Na świecie obserwuje się ciągle wzrost zachorowalności na choroby serca (choroba wieńcowa, zawał serca).
Dieta przeciw rakowi! Chory ma tylko dwa wyjścia: „albo żyć i zjeść raka, albo dać się zjeść rakowi”. Dieta doktor Budwig.
Więcej można przeczytać w języku polskim n stronie www.back2nature.net .

Jedna myśl nt. „Wydawany w Chicago miesięcznik w języku polskim „Zdrowie, Uroda i Życie” o sercu!

  1. Pingback: Dokładny przepis na pastę serową z rewelacyjnym bo zawierającym ponad 52 % Omega-3, olejem lnianym „Vis Natura”. » Dr Jacek Roik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>