Wspaniały gest Senatora RP Józefa Sztorca!


Po raz drugi w ciągu roku Pan Senator Józef Sztorc z Woli Rzędzińskiej- www.sztorc.tarman.pl , nie odmówił mi pomocy! W styczniu 2004 roku, gdyby nie Jego pomoc finansowa, zapewne nie dałbym rady doprowadzić do przyjazdu Artystów Krakowskiej Opery na I Koncert Charytatywny „CenterMedu” z którego dochód został przeznaczony na  zakup „mówiącego” komputera dla Niewidomej Licealistki Kamili Albin z II LO w Tarnowie! W tym roku Kamila będzie zdawać egzamin maturalny i jak mi powiedziała, gdy Ją spotkałem z Matką , ubiegłoroczny Koncert przywrócił Jej wiarę w Ludzi! Powiedziała, że tych chwil nie zapomni do końca życia! Sam oczywiście nie dałbym radę zorganizować Koncertu, gdyby nie Zarząd Spółki „CenterMed”- www.centermed.pl , Placówki w której pracuję na co dzień. Mój pomysł spotkał się z uznaniem i już w dniu wczorajszym odbył się II  Koncert Charytatywny „CenterMedu”. Impreza na stałe została zapisana w pejzaż wydarzeń kulturalnych Tarnowa! A ja podjąłem kolejne wyzwanie w swoim życiu! …….

w dniu 21 lutego b.r. o godzinie 19.00 w Mościckiej Fundacji Kultury , Melomani będą mogli po raz pierwszy usłyszeć Artystów z Krakowskiej Opery Kameralnej – www.kok.art.pl – w operze komicznej pt. „Don Pasquale” Gaetano Donizettiego. Jest to jedna z najwspanialszych z 70 oper, które napisał włoski kompozytor! Wszystkich Widzów czeka nie lada uczta duchowa, 2 godziny wspaniałego śpiewu i muzyki! Nazwisko Dyrygenta Opery Krakowskiej i Kierownika Muzycznego spektaklu: Piotra Sułkowskiego- info@sinfonia.art.pl , www.sinfonia.art.pl – , gwarantuje wysoki poziom artystyczny  wspomnianej wcześniej opery! Dochód z tej imprezy postanowiłem- po uzyskaniu zgody Ks. Jerzego Berdychowskiego, Proboszcza Mojej Parafii XX Misjonarzy Tarnowie (www.familia.tarman.pl)- przekazać  na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego! W dniu dzisiejszym po każdej niedzielnej Mszy św. Ksiądz Proboszcz podawał informacje o tym przedsięwzięciu i zapraszał Parafian do składania zamówień na bilety ! Bilety w cenie 30,00 zł można już zamawiać w Kancelarii Parafialnej jak również pisząc do mnie,  pod adresem : jroik@manpol.net lub telefonicznie w godzinach wieczornych(20.00-21.00):telefon:0-14,  621 53 48 !


 


Tarnów, dnia  16.01.2005 r.                  Jacek Roik , www.jroik.manpol.net


 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>