Woda dla zdrowia ! Portal- który warto odwiedzać ! .

Szanowni Państwo, zapraszamy do odwiedzenia portalu www.wodadlazdrowia.pl, który od początku tego roku aktualizowany jest na bieżąco i dlatego nie wystarcza oglądnąć go tylko raz, ale warto odwiedzać go systematycznie bo ciągle przynosi ciekawe wiadomości o wodzie i jej znaczeniu dla zdrowia…….

Portal cieszy się dużą popularnością i był odwiedzany już ponad 120 000 razy. Oglądnięto na nim ponad 350 000 stron. Oglądalności portalu systematycznie rośnie, dziennie rejestrujemy kilkaset odwiedzin na naszych stronach. Portal jest na bardzo wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google gdzie znajduje na 2 do 4 miejsca po wybraniu hasła woda, na kilkanaście milionów stron otwierających się na to hasło.
O uznaniu znaczenia portalu w popularyzacji problematyki ochrony zdrowia konsumentów świadczy to, że wymieniono go na portalu Unii Europejskiej na stronie „Zdrowie i Ochrona Konsumenta”, gdzie prezentowane jest zaangażowanie polskich mediów w tę działalność.
Czekamy też na Państwa listy i propozycje tematów, jakie chcielibyście przeczytać na stronach portalu oraz na jego ocenę jaką można wyrazić w zamieszczonej sondzie na pierwszej jego stronie.
Z poważaniem
Redakcja Portalu
mgr Tadeusz Wojtaszek
mgr inż. Eleonora Duda
Anna Szubert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>