„Woda dla zdrowia matki i przyszłego pokolenia”- akcja edukacyjna Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. prof. Juliana Aleksandrowicza!

„Woda dla zdrowia matki i przyszłego pokolenia” Polskie Towarzystwo Magnezologiczne im. prof. Juliana Aleksandrowicza mając na względzie potrzebę uświadomienia kobiet będących w ciąży i matek karmiących o pozytywnym znaczeniu wód mineralnych w uzupełnianiu podaży pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a przede wszystkim magnezu, wapnia i jodu, w tym szczególnym okresie ich życia, prowadzi akcję edukacyjną pod hasłem ?Woda dla zdrowia matki i przyszłego pokolenia?, zmierzającą do uświadomienia jak bardzo ważnym jest rodzaj wody, która służy im do picia i gaszenia pragnienia.

Problem odpowiedniej podaży tych składników mineralnych dla kobiet planujących ciążę oraz w okresie ciąży i laktacji jest ze względów zdrowotnych, zarówno dla kobiety-matki jak też jej dziecka sprawą niezwykle ważną. Akcja prowadzona będzie poprzez publikacje w mediach i wydawnictwach skierowanych do zainteresowanych kobiet oraz ich rodzin.
Przesyłamy Państwu do dowolnego wykorzystania pierwsze materiały na ten temat. Kolejne materiały będziemy przesyłać na Państwa życzenie po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w tej akcji edukacyjnej. Prosimy o powiadomienie nas po opublikowaniu materiałów, abyśmy mogli odnotować to na naszym portalu z linkiem do uczestnika akcji.
Materiały edukacyjne dotyczące tego tematu publikowane będą również na bieżąco na portalu internetowym ?Woda dla zdrowia? (www.wodadlazdrowia.pl).
W przypadku potrzeby dodatkowych wyjaśnień i materiałów prosimy kontaktować sie z redakcją portalu ?Woda dla zdrowia? – tel. 012 285-18-73 lub 012 285-47-76. E-mail: program@wodadlazdrowia.pl.

Z poważaniem
Prof. dr. hab. Alfreda Graczyk
Przewodnicząca Rady Naukowej
Programu „Woda dla Zdrowia” PTMag

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>