Witam serdecznie, wysyłam zaproszenie na Dni Pokoju. Będzie stoisko z „Efektywnymi Mikroorganizmami”! Nicole.

W trakcie Dni Pokoju stoisko EM będzie rozszerzone o produkty z EM które trudno znaleźć, kulki ceramiczne , owoce warzywa, zioła, kompost ….. i zawsze będzie kilka osób gotowych do opowiadania o EM i poczęstowania fermentem.
Bardzo mi będzie miło, jak byś chciał/a być jedna z tych osób. Odwdzięczyć się będę mogła, specjalnie przygotowaną na Dni Pokoju , serią różowego Refresha :)
Do zobaczenia mam nadzieję :)
Nicole

Już po raz trzeci organizujemy nasz prowincjonalny festiwalik , z intencjami wzmacniania Ducha Pokoju i w ramach praktyki harmonijnego współistnienia . Dwudniowa impreza ma charakter spotkania prywatnego i odbywa się na naszym podwórku ! Zapraszamy naszych sąsiadów, naszych znajomych i znajomych naszych znajomych !
Będą wieczorne koncerty na scenie, kręgi bębniarskie i w dzień i w nocy, popołudniowe dyskusje ( ..o GMO i o sposobach przetrwania w razie ? końca Świata ??) , będą stoiska ze zdrową żywnością i sklepik FALAEM z produktami EM- Efektywne Mikroorganizmy, będzie ? ciuchland? z wieloma pięknymi ubraniami podarowanymi przez przyjacół ??i jeszcze kilka miłych niespodzianek. Jedną z nich , będzie premiera filmu ? 12 metrów ? o wielkim bębnie , zbudowanym przez Wojtka Sówkę , autorstwa Magdy i Tomasza Karpowiczów ?
Wszyscy artyści występują za darmo , my , jako organizatorzy, oferujemy im zwrot kosztów dojazdu i wyżywienie i czasami nocleg w pobliskiej agroturystyce. To też , wszystkich mogących wesprzeć nas finansowo serdecznie do tego zapraszamy. Nr konta : PKO BP 41 1020 3206 0000 8902 0022 1614 z adnotacją Dni Pokoju ?..
Wstęp na imprezę jest WOLNY ! Lecz w związku z zeszłoroczną lekką ? wpadką finansową ? ?w tym roku wprowadzamy ? Dobrowolną Wizę Pobytową ??., w cenie 10 PLN?, którą można będzie wykupić na każdym stoisku , aby wesprzeć nas finansowo. ! Oczywiście przebywanie ? nie legalne ? na festiwalu nie będzie represjonowane .
Jak zwykle ?.na czas festiwalu wprowadzamy WALUTĘ LOKALNĄ ?..Falemy?!
Zanim będziecie mogli gościć się pierogami , herbatą i czymkolwiek innym , musicie kupić Falemy. Będą dostępne na każdym stoisku.! Reszta to wymiana towarowa . Wy Falemy , my ciuchy lub tymianek fermentowany EM-ami?.., czy pyszne ciasta lub płyty z muzyką i filmami?.., z naszych poprzednich akcji?..
Są przygotowane miejsca pod namioty. Niedaleko jest rzeczka , można się zanurzyć . Będą punkty z dobrą wodą pitną .Miejsca do zapalenia ognisk i kompostowe toalety. ( ?. a w nich , po skorzystaniu, prosimy o wsypanie dwu łopatek przygotowanego piasku i garści BOKASHI?.przefermentowanych przez EM otrąb pszennych , przyśpieszających proces kompostowania )?!
Wielka Prośba Do Palaczy Tytoniu ! ?Nie rzucajcie petów na ZIEMIĘ ! Weźcie ze sobą puszeczki lub słoiczki , lub skorzystajcie z popielniczek umieszczonych w wielu punktach ?! Każdy wyrzucony niedopałek
jest później przeze mnie , lub kogoś z nas , podnoszony ?..
KOLEJNA WIELKA PROŚBA ?.., o ograniczenie do minimum , spożycia alkoholu ??!
Poprzednia edycja naszego festiwalu była dedykowana WODZIE ! Jej cudownym właściwościom i kluczowej roli w procesie tworzenia i podtrzymywania ŻYCIA ?.
Tegoroczna jest dedykowana NASIONOM ,?.., ( kto wie , ten wie )?.
Zeszłego roku , w trakcie sprzątania po festiwalu , zmierzyliśmy i zważyliśmy ilość posegregowanych ( bo zawsze mamy przygotowane pojemniki na segregację ) odpadów . Staramy się być MISTRZAMI w nie istniejącej ( jeszcze ) konkurencji , na ; ?imprezę o minimalnej ilości śmieci ? PO?,
Jednym ze sposobów na wsparcie nas w tym usiłowaniu , jest przyjechanie z właąsnym kubeczkiem na herbatę czy kawę ??, jedzenie podajemy na liściach kapusty! !
Zapraszamy.
Słoma i Nicole .


Nicole Grospierre Słomińska

http://emformacja.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>