Wirtualne Targi Zdrowego Życia- list od Internautki.

Witam, Dzięki za linki do Pana stron i o idei, jaka Panu cały czas towarzyszy: zdrowie ludzi, ale pojęte bardziej szeroko, niż do tej pory robi się i rozumie w medycynie. Czasami ręce opadają ..:(( Ale sadze, ze coraz więcej osób rozumie o co tak naprawdę chodzi w tej walce o zdrowie – przede wszystkim trzeba zmienić swoje niedobre nawyki żywieniowe – wszystko co naj .. tzn. najsłodsze, najsłońsze, najwięcej doprawione polepszaczami smaku albo środkami wzmagającymi smak, często-gęsto żywność tzw. wygodna.. itd. Po prostu trzeba zmienić „patrzenie” ludzi na żywienie, na ich sposób spędzania wolnego czasu np. modne grillowanie(bleee!). A przecież można zupełnie inaczej i wspólnie, a nie modnie, cool, młodzieżowo(?).
Trzymam za Pana palce i kibicuję cały czas. Więcej takich rozsądnych lekarzy jak Pan i wtedy wszyscy byliby zadowoleni i szczęśliwi, nawet NFZ tez, bo mniej pieniędzy szło by na zabiegi…. :)
Tylko, ze nasze społeczeństwo „tak ma”, ze nie przyjmuje nic, co jest normalne i oczywiste za konieczne i prawdziwe Wszystko musi być spaprane przez jakąś „oprawę” – niektórzy pożal się Boże terapeuci, którzy tylko potrafią narobić szumu wokół pacjenta, czyli działać na jego dowartościowanie w danym momencie i ludzie gotowi są płacić za to wcale niemałe sumy.
Ale wracając do żywności, sposobu życia i jego jakości – przecież na Pana witrynie są Targi Zdrowej Żywności i można tam się zaopatrzyć. Ja wiem, że nie każdy ma kompa i internet, ale może młodzi ludzie, a jest ich coraz więcej, interesują się właśnie takimi sprawami ze względu na siebie albo na swoje dzieci. I podanie w gazecie wiadomości o takich Wirtualnych Targach daje im dojście do WIEDZY. Może to będzie na razie 1 osoba, ale potem będzie ich coraz więcej i więcej.
Życzę wytrwałości w walce o zdrowie człowieka i jego zdrowy styl bycia i życia, a poza tym z okazji Świąt Wielkiej Nocy dużo słońca na co dzień, uśmiechów, miłych i ciepłych chwil z rodziną Pozdrawiam serdecznie: Dorota Sz.

Wirtualne Targi Zdrowego Życia- www.roik.pl/wt

http://www.roik.pl/doktor-roik-historia-haniebnego-zaniechania-na-szczescie-jest-to-tylko-tytul-ksiazki-opisujacej-moje-25-letnie-starania-o-zdrowa-zywnosc-nie-tylko-w-tarnowie/

 

http://www.roik.pl/red-zygmunt-szych-z-nowego-tygodnika-wspomina-poczatki-mojej-dzialalnosci-na-rzecz-zdrowej-zywnosci-w-1984-r-jako-pierwszy-dziennikarz-w-polsce-pisal-na-ten-temat/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>