Wiesław Ochwat- rośnie nam wirtuoz gry na akordeonie w Tarnowie! Gratulacje dla Profesora mgr Wiesława Kusiona!

_dsc1127
Naukę gry na akordeonie rozpocząłem w wieku 10 lat w Bocheńskiej szkole muzycznej pod okiem Mgr Wiesława Kusiona, równolegle ze Szkołą podstawową do której uczęszczałem w moim rodzinnym mieście Brzesku, Po ukończeniu 1 st w szkole muzycznej w Bochni, przeszedłem do Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie do 2 st. również do mgr Wiesława Kusiona. Po 2 latach nauki w szkole popołudniowej przeniosłem się do szkoły dziennej do liceum muzycznego. W roku obecnym ukończyłem Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną 2 st. z wyróżnieniem i zamierzam się kształcić dalej w tym kierunku na Akademii Muzycznej.

_dsc1119
Podczas wszystkich lat mojej nauki uczestniczyłem w licznych konkursach akordeonowych i zajmowałem czołowe lokaty w całej Polsce min. Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe ? Gorlice, Ogólnopolski konkurs Akordeonowy ? Chełm, Międzynarodowy Festiwal Muzyki narodowej ? Przemyśl. Osobiście po za muzyką klasyczną interesuję się jazzem, i muzyką rozrywkową, moim dotychczasowym autorytetem jest Paweł Baranek który również kształcił się w latach młodości u mgr Wiesława Kusiona, a obecnie koncertuje na całym świecie z Motion Trio.

2 myśli nt. „Wiesław Ochwat- rośnie nam wirtuoz gry na akordeonie w Tarnowie! Gratulacje dla Profesora mgr Wiesława Kusiona!

  1. Pingback: Relacja filmowa z okazji 25-lecia mojej działalności na rzecz zdrowej żywności, zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych. | Dr Jacek Roik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>