Wielka promocja wakacyjna Wydawnictwa „Złote Myśli”!

Ruszyliśmy właśnie z wielką akcją wakacyjną, w której co tydzień możesz promować nowe zestawy wakacyjne w specjalnych super ofertach All Inclusive. Zerknij na stronę i zobacz jak atrakcyjne dla Klientów są to oferty, a zrozumiesz jak łatwo będzie Ci je sprzedawać i zarabiać na promocji tej akcji. Wejdź na przygotowaną stronę akcji i sprawdź : http://wakacje.zlotemysli.pl/profilaktyka,allinclusive/

Jak promować tę akcję?

Tak naprawdę wystarczy, że w okresie wakacyjnym będziesz kierować maksymalnie dużo osób na stronę akcji poprzez swój link partnerski, czyli:

http://wakacje.zlotemysli.pl/profilaktyka,allinclusive/

UWAGA: Jeśli wykorzystasz kampanię „allinclusive” zaproponowaną powyżej, otrzymasz dodatkowe 5% prowizji w ramach premii.

Tutaj możesz pobrać bannery do promocji >>

Dla najaktywniejszych Partnerów, którzy będą najmocniej promować tę akcję wykorzystując powyższą nazwę kampanii (w ten sposób będziemy mogli Was identyfikować) szykujemy specjalne nagrody i dodatkowe premie, które ogłosimy w przyszłym tygodniu. Ich skala będzie zależeć od Waszej aktywności po pierwszym tygodniu akcji.

Co możemy usprawnić w ZPP?
Na koniec wielka prośba do wszystkich Partnerów aktywnie działających w ZPP. Stworzyliśmy na forum temat, w którym prosimy o wypowiadania się. Wystarczy zalogować się na forum i następnie wejść na ten link, aby przeczytać i móc się wypowiedzieć. Z góry dziękujemy za aktywność. Aby zmiany miały sens, musi się wypowiedzieć jak największa ilość Partnerów, bo to Wy musicie powiedzieć nam co możemy dla Was ulepszyć w naszym Programie Partnerskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>