Wiele czytałam o Diecie Cambridge i zachęcona rezultatami i opiniami bardzo chciałabym z niej skorystać? List od Agnieszki.

Dzień dobry Panie Doktorze, wiele czytałam o diecie Cambridge, zachęcona rezultatami i opiniami bardzo chciałabym z niej skorzystać. Po urodzeniu rok temu dziecka zostało mi sporo kg do zrzucenia (ok 20 -25kg) Podejmowałam już kilkakrotnie próby, ale szło ciężko, myślę, że ta dieta pomoże mi się zmobilizować i widząc rezultaty nie zmarnuję tego osiągnięcia. W jaki sposób i gdzie mogę zamówić produkty diety Cambridge? Czy są jakieś warunki, które powinnam spełnić?
Z poważaniem Agnieszka S.

Aby przystąpić do kuracji odchudzającej przy pomocy Diety Cambridge Konsultant musi zebrać wiele informacji na temat aktualnego stanu Pani zdrowia!. Musi Pani wykonać badania dodatkowe krwi. Dieta Cambridge jest stosowana w Europie 30 lat, więc jest bezpieczna! Jest skuteczna! Ja jestem konsultantem tej diety od ponad 10- lat. Praktycznie w ciągu 21 dni można schudnąć ok. 5 kg, w niektórych przypadkach Pacjentki z dużą nadwagą niekiedy traciły więcej kilogramów. Pacjentki, które są zdyscyplinowane w wykonywaniu zaleceń jakie obowiązują w czasie kuracji nie mogły się nadziwić, że można tak mało kalorii spożywać dziennie i tak dobrze się czuć! Pod względem fizycznym i psychicznym! Z każdym dniem przybywa optymizmu i wiary w celowość odchudzania przy pomocy diety Cambridge! Warto „postawić” na Dietę Cambridge! Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49. (20.00- 21.00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>