Walczymy już od miesięcy z bólami brzucha, wymiotami, pieczeniem odbytu. Prosimy o pomoc!

Dzień dobry Panie doktorze ,
Zwracam się z prośbą do Pana o opinie , jestem już zdesperowany i nie mam pojęcia jaka jest przyczyna objawów mojej narzeczonej ,
Walczymy już od miesięcy z bólami brzucha , wymiotami , pieczeniem odbytu. Po konsultacjach u lekarzy stwierdzono nieżyt żołądka, później niestrawność , niedomoga zwieracza(wykazała gastroskopia) , brała leki systematycznie (sam ją pilnowałem ) , niestety nie widać poprawy .
Zaczęliśmy nawet kupować wodę z marketów i oczywiście ją gotować , gdyż woda w kranie może być zbyt mocno chlorowana , stosowaliśmy dietę . Błagam o pomoc . Może Pan wie lub ktoś z Pana otoczenia jak mogę pomóc swojej narzeczonej . Pozdrawiam: Dawid.

Szanowny Panie!
Rozumie Pana troskę o zdrowie Pani! Czy były konsultacje: ginekologiczna, stomatologiczna i laryngologiczna? Istnieje konieczność, aby wyeliminować wszystkie stany zapalne w Jej organizmie! Podejrzewam na podstawie listu, że może chodzić o obecność grzybów i drożdży w przewodzie pokarmowym, w tym celu proszę zatelefonować do Instytutu Mikroekologii w Poznaniu- www.instytut-mikroekologii.pl i wykonać badania kału o nazwie KyberMyk i KyberStatus. Instytut wysyła zestawy do badań na adres domowy! Oto trzy propozycje do zapoznania się na przyszłość:

www.zdrowydarnatury.pl

http://www.roik.pl/co-to-jest-woda-kangen-chcesz-wiedziec-wiecej-napisz/

http://www.dr-rath.com/pl/index.html

z poważaniem: Jacek Roik , roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>