W skrócie o jagodach açai! Zamów sok!

Warto spróbować pić codziennie sok z jagody acai! Oto informacja na temat walorów zdrowotnych tego produktu- www.zdrowydarnatury.pl.
Zapraszam Internautów do tworzenia Klubów Zdrowia! Na początek będziemy propagować wspomniany sok z jagody acai, zasady medycyny komórkowej Dr Ratha oraz prasę domową do tłoczenia olejów: rzepakowego i lnianego „na zimno”! W jaki sposób można zamawiać sok z jagody acai przez internet proszę o listy: roik@roik.pl …..
Jagody açai to niewielkie, ciemnofioletowe owoce wielkości winogron, rosnące w gronach na drzewach palmowych.
Rośliny rodzące te owoce rosną na wilgotnych, bagnistych obszarach zalewowych we wschodnim dorzeczu Amazonki.
MonaVie jest liderem w badaniach jagód açai kładących nacisk na wykorzystanie dobroczynnego działania tych owoców oraz na opracowanie najlepszych metod transportu, przechowywania oraz stosowania jagód w wysokiej jakości produktach.
MonaVie jest jednym z największych konsumentów jagód açai spoza Brazylii.
W 2008 r. firma MonaVie kupiła 15 000 ton jagód açai, przyczyniając się do ochrony amazońskich lasów deszczowych.
Popularność jagód açai przekłada się nie tylko na środki i działania mające na celu ochronę amazońskiej dżungli, lecz również na finansowe korzyści dla mieszkańców Brazylii ? zbieracze pracujący na uprawach MonaVie mają całoroczne zatrudnienie.

Jedna myśl nt. „W skrócie o jagodach açai! Zamów sok!

  1. Witam, czy mogę kupić sok z acai nie będąc członkiem klubu ? Jeśli tak to ile kosztuje dla nie członka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>