W jakich dolegliwościach pomaga woda Kangen (woda zjonizowana)- japoński wynalazek.

WODA KANGEN naładowana jest wolnymi elektronami, które czynią ją naturalnym antyutleniaczem. Woda ta oddając łatwo swoje elektrony, eliminuje jednocześnie szkodliwe wolne rodniki tlenowe, które nie będą miały możliwości ?okradania? z elektronów zdrowych komórek, co pozwoli na zachowanie ludzkiego organizmu w zdrowiu. Picie wody KANGEN blokuje oddziaływanie aktywnego tlenu na normalne komórki, co zapewnia, że te nieuszkodzone cząsteczki biologiczne są mniej podatne na infekcje i choroby. Redukcja aktywnego, szkodliwego tlenu, odbywa się bez żadnej straty dla otaczających komórek. Woda ta nazywana jest potocznie ?wodą wymiatającą?. Woda KANGEN hamuje jednocześnie fermentację w systemie trawiennym, redukując pośrednio takie substancje, jak: wodorosiarczan, amoniak, histaminę, indol, fenol, skatol. W wyniku tego, już po krótkim okresie regularnego picia tej wody, uzyskuje się bardziej czysty stolec.

Badania naukowe prowadzone w Japonii od 1950 r. i badania doświadczalne wykazują, że picie wody alkalicznej poprawia stan zdrowia, m.in., w przypadku takich chorób, jak:

- artretyzm,
- zgaga,
- chroniczne zmęczenie,
- niestrawność,
- skurcze w nogach,
- podwyższone ciśnienie krwi,
- migrena,
- mdłości,
- otyłość,
- osteoporoza,
- łuszczyca,
- stres,
- hemoroidy
- refluks

Japońska medycyna, w ciągu ostatnich 15 lat dowiodła, że w ośrodku alkalicznym nie rozwija się żadna choroba !!!!!!!!!!

UTLENIONA WODA KWAŚNA zawiera czynnik utleniający, który może usuwać elektrony z bakterii i zabijać je. Stosowanie tej wody pomaga w takich schorzeniach, jak:
- trądzik,
- nogi sportowców,
- oparzenia,
- łupież,
- sucha skóra,
- egzema,
- hemoroidy,
- ukąszenia owadów,
- skaleczenia,
- opryszczka,
- bóle gardła,
- zaczerwienienie skóry
- wzmacnia włosy.

Służy do:
- sterylizacji
- mycia jarzyn i owoców,
- mycia roślin,
- mycia domowych zwierząt.

Wnioski jakie nasuwają się po zapoznaniu z różnymi sposobami leczenia za pomocą zjonizowanej wody, mogą robić wrażenie mniej lub bardziej wiarygodnych. Przyjmując jednak teorię wolnych rodników o potencjale dodatnim (H+), które wg wielu autorów, naukowców różnych specjalności oraz biochemików są źródłem wszelkich chorób i niedomagań, to logiczne jest, że eliminowanie wolnych rodników za pomocą wody alkalicznej, jest drogą jak najbardziej słuszną.
Słuszną dlatego, że proces pozbywania się wolnych rodnikow odbywa się w sposób naturalny, bez ?zaśmiecania? naszych organów wewnętrznych, bez skutków ubocznych, jakie pozostawia w naszych organizmach ingerencja farmakologii ? jej skutki są często nieodwracalne.
?Ważne jest ? napisał Sang Y. Whang w swojej broszurze ? odwracanie procesu starzenia, aby pamiętać, że wszystkie pokarmy ? zdrowe, niezdrowe, drogie, tanie, smaczne, niesmaczne ? produkują odpady kwasowe, których nasz organizm musi się pozbywać. Na szczęście nie trzeba zapamiętywać żadnych chemicznych reguł.

Picie codziennie 2,5-3 litra wody KANGEN, stopniowo obniża kwasowość organizmu i pomoże mu wydalić odpady kwasowe, produkowane przez niego każdego dnia.

Chcesz wiedzieć więcej lub chcesz zakupić aparat do produkcji wody Kangen to przeczytaj poniższą informację i napisz: Jacek Roik, roik@roik.pl

http://www.roik.pl/co-to-jest-woda-kangen-chcesz-wiedziec-wiecej-napisz/

Jedna myśl nt. „W jakich dolegliwościach pomaga woda Kangen (woda zjonizowana)- japoński wynalazek.

  1. Pingback: „Oczyszczanie organizmu”- nie musi byc głodówka! Można pić sok MonaVie i wodę Kangen oraz produkty z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha. | Dr Jacek Roik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>