VITA C FORTE- program wzbogacający dlazwiększonego zaopatrzenia w witaminę C- kolejny produkt dr Ratha.

Witamina C (kwas askorbinowy) uważana jest za molekułę kluczową dla całości metabolizmu komórkowego. Ingeruje ona wspomagająco w liczne procesy metaboliczne organizmu, które dotyczą przykładowo tkanki łącznej i całego aparatu podporowego naszego ciała, ochrony komórek , funkcji immunologicznych i przemian energii. VITA C FORTE zapewnia dodatkowy dopływ  w czterech szczególnie ważnych dla metabolizmu komórkowego form tej podstawowej witaminy :  askorbinian wapnia i magnezu są buforowymi formami witaminy C. Połączenie molekuł kwasu askorbinowego askorbinowego  z minerałami – wapniem i magnezem neutralizuje zakwaszające działanie kwasu askorbinowego i ta forma jest łagodna dla żołądka nawet w dużych dawkach. Askorbiniany wapnia i magnezu są łatwo przyswajalne i metabolizowane przez komórki.Palmitynian askorbylu powstał przez połączenie molekuły kwasu askorbinowego i kwasu tłuszczowego Zwykle rozpuszczalna w wodzie witamina Cstaje się dzięki temu rozpuszczalna w tłuszczu i dobrze wykorzystywana w metabolizmie komórkowym , szczególnie do ochrony błon komórkowych.

Gdzie i w jaki sposób można kupić ten i inne produkty  dr RATHA  proszę do mnie pisać lub telefonować : roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49, 14.00-15.00 lub 19.00-20.00. Wysyłam katalog internetowy produktów i informacje na temat zasad medycyny komórkowej oraz pomagam dobrać produkty w zależności od aktualnego stanu zdrowia danej Osoby.

z poważaniem: Jacek Roik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>