Uwaga Mieszkanki Tarnowa! ?CenterMed? zaprasza Was do udziału w programie edukacyjnym pod tytułem: ?Zapobieganie nowotworom szyjki macicy?!

Pamiętaj! Rak szyjki macicy to nowotwór złośliwy! W Polsce jest drugim co do częstotliwości występowania nowotworem narządów płciowych Weź udział w programie! Celem programu jest podniesienie poziomu wiedzy kobiet na temat profilaktyki raka szyjki macicy, a w szczególności przekazanie wiedzy o:

bezpośrednich przyczynach raka szyjki macicy, brodawczaku ludzkim, czyli wirusie HPV, czynnikach zwiększających ryzyko zakażeń HPV, profilaktyce i edukacji, szczepieniach ochronnych, badaniach cytologicznych, społecznych skutkach choroby i stereotypach związanych z badaniami ginekologicznymi. Program w grupie uczennic odbywa się w terminie od 28 września do 3o października a w grupie kobiet dojrzałych od 2 do20 listopada. Koordynatorem programu jest Beata Kopytko, dyplomowana położna, która przyjmuje zapisy do udziału w programie profilaktycznym- tel. komórkowy 515 151 130.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>