Uwaga! Kobiety przygotowujące się do macierzyństwa, kobiety w ciąży i matki karmiące.

Szanowni Państwo! W ubiegłym tygodniu obchodzony był ?Tydzień walki z chorobami tarczycy?. Może nie dotyczy to bezpośrednio kogoś z Państwa ale może ktoś z bliskich czy też ktoś ze znajomych jest zagrożony taką chorobą. Na te sprawy powinny zwrócić uwagę zwłaszcza kobiety przygotowujące się do macierzyństwa, kobiety w ciąży i matki karmiące, bo choroby tarczycy, te które są spowodowane brakiem jodu w organizmie mają bardzo ujemny wpływ na rozwój płodu i zdrowie przyszłego dziecka. Brak jodu może powodować komplikacje w przebiegu ciąży i w czasie porodu.
Jod wspomaga przemianę materii, dlatego bardzo ważny jest też dla osób chcących zachować prawidłową sylwetkę i pozbyć się zbędnych kilogramów.

Chcemy zachęcić Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawymi i pożytecznymi publikacjami na ten temat i zwrócić uwagę na możliwość zapobiegania tym schorzeniom również poprzez picie wód z odpowiednią zawartością jodu i innych biopierwiastków uzupełniających składniki mineralne w podstawowej diecie.
Dobrze byłoby, żeby Państwo zainteresowali tą sprawą również swoich znajomych, przesyłając do nich tę wiadomość.

Materiały na ten temat dostępne są na stronach portalu ?Woda dla zdrowia? pod adresem www.wodadlazdrowia.pl.

Portal prowadzony jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Magnezologicznego im. Prof. Juliana Aleksandrowicza, które jest stowarzyszeniem naukowym zajmującym się znaczeniem biopierwiastków dla zdrowia człowieka.
Gdyby Państwo życzyli sobie więcej informacji na ten temat, proszę śmiało pisać na nasz adres.

Z poważaniem
dr Małgorzata Pieniak
redakcja@wodadlazdrowia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>