Tylko dla palących!

Skuteczna metoda odwykowa! W ciągu 5 dni rzucisz palenie! Niemożliwe? – a jednak. Jeśli chcesz odzwyczaić się od palenia papierosów- nie zwlekaj! Nie bój się przestać palić- Twój świat będzie piękniejszy bez niebieskiego dymku! Twoja Rodzina będzie zadowolona! Twoje Dzieci będą się cieszyć, że będziesz dłużej żył! Nie mów, że palisz papierosy, bo dają Ci uspokojenie! Nie tłumacz się przed samym sobą, że są nerwowe i ciężkie czasy ! Podejmij męską decyzję i zgłoś się na zajęcia odwykowe! Kiedy? Gdzie ? , oto szczegóły…. 


Polskie Towarzystwo Promocji Zdrowego Życia i Żywności  w Tarnowie przy ul. Bernardyńskiej 24 , tel.0-14,  622 00 40 , telefon komórkowy : 0 605 047 870,  organizuje zajęcia  w dniach od 22 do 26 listopada b.r. W  każdym dniu początek zajęć o godzinie 14.00 . Wstęp bezpłatny ! Warto zmierzyć się ze nałogiem palenia papierosów, satysfakcja olbrzymia gdy pokonasz swoją słabość! Będę czekał na relację Państwa z tych wykładów! Naprawdę warto zgłosić się na zajęcia ! 


 


Tarnów, dnia 16.11.04 r.      Jacek Roik, jroik@manpol.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>