TVP3 Kraków patronem medialnym Koncertu ”Motion Trio” w Tarnowie!

W dniu 8 września 2005 roku o godzinie 19.30 w Tarnowskim Teatrze, organizuję 4  Koncert pt.”Wieczory z Muzyką”. Tym razem wystąpi światowej sławy Polski Zespół Akordeonowy „Motion Trio”- www.motiontrio.com . Celem Koncertu jest wsparcie finansowe Tarnowskiego Hospicjum Domowego przy Parafii XX Misjonarzy w Tarnowie, które zorganizował Ks. Proboszcz Jerzy Berdychowski - www.familia.tarman.pl . Ponad 40 Wolontoriuszy opiekuje się Chorymi, przeważnie z chorobą nowotworową, którzy w ostatnich chwilach swojego życia chcą przebywać w swoich domach z Najbliższymi! Potrzeby sprzętowe w Hospicjum, są ogromne! Dlatego wstęp na Koncert będzie bezpłatny, natomiast w czasie przerwy Wolontariusze przeprowadzą dobrowolną kwestę a zebrane pieniądza zostaną przeznaczone na ten ważny społecznie cel! Pomagajmy Potrzebującym, gdy sami nie potrzebujemy pomocy! Otrzymalem pismo od Dyrektora Oddziału TVP3 w Krakowie Bogusława Nowaka następującej treści: Jacek Roik Organizator Koncertu Charytatywnego Tarnów….


                                                 


Dziękuję Państwu serdecznie za złożoną Telewizji Kraków ofertę współpracy dotyczącej przygotowywanego przez Państwa koncertu na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego z udziałem „Motion Trio”.


Telewizja przyjęła z zainteresowaniem Państwa propozycję.


Impreza organizowana przez Państwa będzie tematem naszych programów, w miarę możliwości w „Kronice” oraz paśmie zwiastunów „Warto Wiedzieć”, internecie TV Kraków i Telegazecie.


 W związku z tym prosimy o umożliwienie bezkolizyjnej pracy ekipom TV Kraków zgodnie z wyborem dziennikarza odpowiedzialnego za realizację materiałów filmowych.


W rewanżu za patronat oczekujemy od Państwa zamieszczenia logografu TV Kraków w materiałach drukowanych dotyczących organizowanego przez Państwa przedsięwzięcia oraz umieszczenia logo (banner, plansza) w miejscu odbywania się imprezy.


Inni patroni medialni zostaną wymienieni przez nas w Telegazecie (telegazeta@kra.tvp.pl) i internecie (internet@kra.tvp.pl).


Uprzejmie prosimy o przesłanie druków do akceptacji pocztą e-mailową pod adres aferster@kra.tvp.pl


W przypadku jakichkolwiek trudności, mających wpływ na współpracę z Telewizją Kraków proszę o kontakt z red. Janem Poprawą – Redaktorem Prowadzącym ds. Publicystyki Kulturalnej Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Krakowie (tel. 26-15-296).


W celu ustalenia szczegółów współpracy w zakresie działań promocyjnych proszę o kontakt z Wydziałem Marketingu i Reklamy (tel. 0-12 26-15-295 –  Anna Ferster).


 


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>