TVP Kraków interesuje się ”Wieczorem Operowym” w Tarnowie!

Kilkanaście dni temu przesłałem do Dyrekcji Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Krakowie informację o spektaklu operowym „Don Pasquale” Gaetano Donizettiego(www.kok.art.pl) w dniu 21 lutego b.r. o godzinie 19.00 w Mościckiej Fundacji Kultury. Przypomnę, że dochód zostanie przeznaczony na cele Tarnowskiego Hospicjum Domowego(www.familia.tarman.pl) . Oto treść listu jaki otrzymałem w odpowiedzi…

Dziękuję Państwu serdecznie za złożoną Telewizji Kraków ofertę współpracy dotyczącej przygotowywanego przez Państwa „Wieczoru Operowego” na rzecz Tarnowskiego Hospicjum Domowego Telewizja Kraków przyjęła z zainteresowaniem Państwa  propozycję. Impreza organizowana przez Państwa będzie tematem naszych programów, w szczególności w „Kronice”, paśmie zwiastunów „Warto Wiedzieć” oraz Telegazecie.  W związku z tym prosimy o umożliwienie bezkolizyjnej pracy ekipom TV Kraków zgodnie z wyborem dziennikarza odpowiedzialnego za realizację materiałów filmowych.


W rewanżu za patronat oczekujemy od Państwa zamieszczenia logografu TV Kraków w materiałach drukowanych dotyczących organizowanego przez Państwa przedsięwzięcia oraz umieszczenia logo (banner, plansza) w miejscu odbywania się imprezy. Inni patroni medialni zostaną wymienieni przez nas w Telegazecie (telegazeta@kra.tvp.pl) i internecie (internet@kra.tvp.pl).


Uprzejmie prosimy o przesłanie druków do akceptacji pocztą e-mailową pod adres aferster@kra.tvp.pl


W przypadku jakichkolwiek trudności, mających wpływ na współpracę z Telewizją Kraków proszę o kontakt z red. Janem Poprawą – Redaktorem Prowadzącym ds. Publicystyki Kulturalnej Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Krakowie (tel. 26-15-296).


W celu ustalenia szczegółów współpracy w zakresie działań promocyjnych proszę o kontakt z Wydziałem Marketingu i Reklamy (tel. 0-12 26-15-295 –  Anna Ferster).


 


 


Tarnów, dnia 29.01.05 r.      Jacek Roik , jroik@manpol.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>