Test na ojcostwo!

Ogólnopolskie laboratorium genetyczne oferuje precyzyjne a zarazem bardzo wygodne badania DNA w kierunku ustalenia ojcostwa.W zależności od Państwa potrzeb wykonujemy zarówno testy prywatne jak i na potrzeby sądowe….Ogólnopolskie laboratorium genetyczne oferuje precyzyjne a zarazem bardzo wygodne badania DNA w kierunku ustalenia ojcostwa. W zależności od Państwa potrzeb wykonujemy zarówno testy prywatne jak i na potrzeby sądowe.Zgodnie z wszelkimi normami laboratoryjnymi, badania te są w 100 % pewne.Każdy klient otoczony jest fachową obsługą jak również gwarancją całkowitej dyskrecji.
Materiał do testu mogą Państwo pobrać w placówkach medycznych lub samodzielnie w zaciszu domowym.Aby przeprowadzić badanie wystarczy zamówić zestaw przy pomocy, którego zostanie pobrany materiał.Więcej informacji na temat badania można się dowiedzieć pisząc do mnie. Jacek Roik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>