Test ImuPro 300- Instytut Mikroekologii w Poznaniu wyjaśni i pomoże! List od Matki 5- letniej Córki.

Szanowny Panie Doktorze,
zwracam się do Pana z ogromną prośbą, ponieważ widzę, iż akceptuje Pan wyniki testu ImuPro, być może zna Pan jakiegoś lekarza z naszych stron, który zaakceptuje wynik tego testu i podejmie się leczenia mojej 5 letniej córki. Jesteśmy z woj. podlaskiego, z małej miejscowości. Zwracaliśmy się o pomoc do alergologów w Suwałkach, jednak odpowiedziano nam, ze nie mają doświadczenia w leczeniu takiego typu alergii, korzystaliśmy też z pomocy paru alergologów w Białymstoku, jednak padła odpowiedź, ze wynik testu IgG (ImuPro) to tylko uboczna ścieżka w alergologii, a jeżeli test IgE nie wykazuje praktycznie żadnej alergii pokarmowej, to znaczy, ze dziecko jest zdrowe. Widzę że tak nie jest, stosujemy dietę eliminacyjną, zgodnie z wynikiem tegoż testu, zażywamy probiotyk codziennie, jednak jest jeszcze coś „nie tak” i potrzebna nam jest pomoc.
Do Pana, do Tarnowa jest bardzo daleko od nas, może udzieli Pan nam wskazówki do kogo możemy zwrócić się bliżej nas.
Z poważaniem, Agata

Szanowna Pani!
Proponuję się skontaktować z Instytutem Mikroekologii w Poznaniu, gdzie Specjaliści tam pracujący mają spore doświadczenie w leczeniu takich dolegliwości! Oto strona Instytutu: www.instytut-mikroekologii.pl , z poważaniem: Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>