Tarnowianie! Spotkajmy się jutro w Nowej Jastrząbce- 31.05.09 o godz. 15.00. Muzyka-zdrowie- poczęstunek- funduje Pani Sołtys z Radą Sołecką!

Spotkanie wiejskie w Remizie OSP w Nowej Jastrząbce na Wesołej! Początek o godzinie 15.00. Mnie zaprosiła Pani Władysława Główka nauczycielka z miejscowego przedszkola, znana w tej miejscowości z wypieku wspaniałego chleba z pełnego ziarna pszenicy! Pani Sołtys Wiesława Białas z Radą Sołecką tez przygotowała niespodziankę dla Gości- zdradzę, że będziemy degustować chleb na zakwasie z?.., ale z czym… to już niespodzianka, dlatego warto przyjechać do Nowej Jastrząbki. Artysta-malarz Stanisław Klich z Bobrownik Wielkich zaprezentuje swoje obrazy- będzie możliwość zakupu Jego prac! A zespół muzyczny ?Paradox?, w czasie spotkania będzie umilał wszystkim przybyłym Gościom czas. O walorach rekreacyjnych Nowej Jastrząbki można przeczytać na : http://www.lisiagora.pl/?strona=00043. A więc do zobaczenia jutro ! Jacek Roik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>