Tarnów przestał być miastem Targów Zdrowej Żywności!

Szanowni Państwo. W imieniu Spółki Międzynarodowe Targi Łódzkie oraz Polskiego Towarzystwa Promocji Zdrowego Życia i Żywności chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w II Dniach Naturalnej Żywności NATURA FOOD, które obywać się będą w Łodzi w dniach 23 – 25 października 2009 roku.

Ideą NATURA FOOD, ECOLIFE jest promocja żywności ekologicznej i naturalnej oraz popularyzacja produktów regionalnych i tradycyjnych. Dbamy o to by na naszych Targach pojawiały się produkty najwyższej jakości, oryginalne i wyróżniające się na tle innych.

Impreza skierowana jest do producentów, przetwórców, dystrybutorów żywności ekologicznej i tradycyjnej oraz ich odbiorców: kupców, hurtowników, właścicieli sklepów, restauratorów i indywidualnych konsumentów. W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z aktualną ofertą polskich producentów żywności wysokiej jakości, zarówno tych największych jak i tych małych, produkujących najczęściej tradycyjnymi sposobami.

Naszym głównym celem jest popularyzacja bio żywności, promocja rolnictwa ekologicznego, a także bezpośrednio i interaktywnie z tym związanego zrównoważonego stylu życia zorientowanego na zdrowie, racjonalne odżywianie, kondycję i środowisko. Dlatego też w ramach targów obędzie się KONFERENCJA ECOLIFE, organizowana przez Polskie Towarzystwo Promocji Zdrowego Życia i Żywności, której tematyką będą zagadnienia związane z proekologicznymi uwarunkowaniami produkcji żywności oraz promowaniem zrównoważonego stylu życia. Planowane jest także podpisanie DEKLARACJI ŁÓDZKIEJ DLA POLSKI i EUROPY WOLNEJ OD GMO.

Targi NATURA FOOD wspierają swoim autorytetem przedstawiciele instytucji centralnych, branżowych stowarzyszeń oraz media. Są wśród nich m.in.: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urząd Marszałkowski w Łodzi ,Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Podjęliśmy współpracę medialną z wieloma portalami i tytułami branżowymi m. In. infoBIO.pl, ekologia.pl, potrawyregionalne.pl, Agro Trendy, Poradnik Restauratora, Wegetariański Świat, miesięcznik Konsument, Fesh&Cool Market ,kwartalnik Zdrowa Żywność Zdrowy Styl Życia, czasopismo BioKurier, Wiadomości Handlowe. Zależy nam na wypromowaniu imprezy o randze europejskiej; z precyzyjnie, branżowo określonym oraz konsekwentnie realizowanym programem.

Będzie nam miło powitać Państwa w gronie Wystawców

II Dni Naturalnej Żywności NATURA FOOD 2009.

Zapraszamy również do ubiegania się o wyróżnienie ZŁOTY MEDAL Natura Food ? Ecolife.

Z poważaniem,

Paweł Fendler

Dyrektor Generalny

Międzynarodowych Targów Łódzkich

Jacek Makowiec

Prezes

Polskiego Towarzystwa Zdrowego Życia
i Żywności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>