Tarnów: Powstaje Oddział Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków!

Razem przeciw cukrzycy – zapisz się do PSD w Tarnowie
CenterMed i Stowarzyszenie Medycyna Polska pomagają w powstaniu w Tarnowie Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.
Poniżej krótki list od Michała Głoda, który podjął się tego zadania.

Cukrzyca to choroba XXI wieku. Szacuje się, że w samym Tarnowie jest około 6 500 diabetyków. Nazywam się Michał Głód i od 15 lat jestem jednym z nich. Chciałbym w tym miejscu zaprosić Państwa do przyłączenia się do Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Tarnowie, który powstaje właśnie w naszym mieście. Celem organizacji jest nie tylko pomoc diabetykom lecz także wsparcie ich rodzin oraz uwrażliwienie społeczeństwa na problem cukrzycy.

Aby zadeklarować zapisanie się do naszego Oddziału wystarczy wypełnić poniższy formularz. Informujemy, że jest to bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Na podany poniżej mail będziemy przesyłać informacje przydatne dla diabetyków, ich rodzin.

Michał Głód

Kliknij na podany link, aby przejść do formularza:

http://www.interankiety.pl/interankieta/81e2ecb3a989ea8fa3187e3d9da49cf7.xml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>