Syndrom chronicznego zmęczenia. Produkty medycyny komórkowej mogą pomóc!

Dzień dobry,
cierpię na syndrom chronicznego przemęczenia, cały czas jestem zmęczony. Do tego doszło podczas badań bilansowych nadciśnienie, a według badania krwi mam wypłukany magnez i potas z organizmu i z tego powodu to wszystko.
Mam 19 lat, 90 kg wagi i 177 cm wzrostu.
Wg niektórych źródeł mówi się, że trzeba brać 6-10 mg magnezu na 1 kg wagi, a w ekstremalnym stresie nawet do 20 mg/1 kg wagi.
Na razie biorę około 500 mg magnezu dziennie ale nie widzę wielkiej poprawy. Myślę nad zwiększeniem dawki ale nie wiem do jakich ilości organizm jest w stanie 1 dnia wchłonąć magnez. Bo jeżeli zostanie wydalony powyżej jakiejś dawki to nie ma sensu w tak dużych ilościach brać.
Proszę o radę.
Pozdrawiam,Michał.

W tych dolegliwościach, które zgłasza coraz więcej młodych Pacjentów, bardzo pomocne mogą być produkty Dr Ratha- www.dr-rath.com . Dostarczają one bowiem bioenergię do miliardów komórek naszego organizmu! Oczywiście wskazany jest zdrowy tryb życia. Proponuję podać swój adres pocztowy bym mógł Panu wysłać wniosek członkoski przynależności do Koalicji Dr Ratha dla Obrony Zdrowia. Wniosek jest bezpłatny i po jego wypełnieniu, odsyłamy do Biura Dr Ratha w Warszawie.Dzięki temu możemy kupować produkty Dr Ratha z rabatem. Więcej informacji jestem w stanie wysłać Internautom zainteresowanym tym tematem. Jacek Roik, tel. 14 655 84 49

Naukowcy twierdzą, że stałe zmęczenie jest bardzo często powiązane z poważnymi niedoborami rozmaitych składników odżywczych. Przy objawach syndromu chronicznego zmęczenia ważna jest odpowiednia ilość snu i wypoczynku, dobrze robi też uprawianie lekkiego sportu (mogą to być nawet krótkie, codzienne spacery). Pomocne bywają również witaminy z grupy B oraz zioła, takie jak żeń-szeń, miłorząb japoński, echinacea i azjatyckie ziele „gotu kola”. Poziom energii zwiększa też imbir, mleczko pszczele, koenzym Q10, magnez i żelazo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>