Studenci Tarnowa! Przybywajcie na Msze Akademickie do "Misjonarzy"!

Ksiądz Przemysław Pasternak na Was czeka! W każdą niedzielę o 18.00! Po Mszy św. spotkanie w Domu Parafialnym. Ksiądz Przemysław ma ambicję stworzenia przy Kościele Św. Rodziny , ul. Krakowska 41 prężnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego! Oto program na inne dni tygodnia: poniedziałek….

godz.18.00 Msza św., a po niej Schola Liturgiczna (śpiew dominikański i korsykański), jak ktoś nie wie co to jest, to zapraszam na Mszę św.. Wtorek od 15.30, poradnictwo, spowiedź święta u Księdza . Po umówieniu oczywiście- kontakt e-mail: giewont24@o2.pl od 17.00 boks pod okiem Mistrza. Polecam, w końcu rzadko zdarza  się okazja na bicie pod skrzydłami Kościoła, od 19.00 spotkania na szczycie, czyli  w kawiarence „Na pięterku”. Dowolna forma spędzania wolnego czasu. Środa- od 19.00 kurs tańca towarzyskiego. W końcu tańczyć każdy może. Czwartek- godz. 18.00 Msza św. ,a po niej Schola Liturgiczna. Powtórka z poniedziałku, bo kto śpiewa ten dwa razy się modli. Piątek 19.00 Droga Krzyżowa (tylko w Wielkim Poście) a po niej wieczorne rozmowy studentów na każdy temat bądź tez film. Sobota- to Wielka Integracja na świeżym powietrzu. Planowane są wycieczki.  Program dopiero się kształtuje, dlatego może ulegać zmianom. Oczywiście zmianom na lepsze! Trzeba przyznać , że  Ksiądz Przemysław ma bardzo ambitne plany! Idzie na „maksymalizm”! Ale w czasach których żyjemy, tylko w ten sposób można „pociągnąć” Studentów ku Bogu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>