(Stracona) waga na wagę złota!

Władze Dubaju postanowiły zachęcić ludzi do prowadzenia zdrowszego trybu życia i utrzymania optymalnej wagi, płacąc za stracone kilogramy złotem.
Zainteresowani udziałem w programie Your Weight in Gold, który nie bez przyczyny zbiega się w czasie z dziewiątym miesiącem kalendarza muzułmańskiego ramadanem, mogą się rejestrować w specjalnych punktach już od 19 lipca. By dostać wypłatę (gram złota za kg), trzeba schudnąć co najmniej 2 kg. Trzy osoby z najlepszymi wynikami wezmą udział w losowaniu złotej monety o wartości 5400 dol.

Uczestnicy będą ważeni przy rejestracji i na końcu programu 16 sierpnia. Organizatorzy oraz sponsorzy – Dubai Multi Commodities Center (DMCC) i Dubai Gold & Jewelry Group (DGJG) – zastrzegli, że po pierwsze, nie wolno stosować niezdrowych metod, a po drugie, chudnąć w zamian za złoto mogą wyłącznie osoby z nieprawidłową masą ciała.

Autor: Anna Błońska

Źródło: Dubai Municipality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>